به مشکلات فنی Homefront: The Revolution رسیدگی خواهد شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱

Homefront: The Revolution هر چند متاسفانه عرضه درخشان و با کیفیت بالایی را تجربه نکرده است اما سازندگان قصد ندارند که به این زودی از بازی خود دست بکشند. پس از معرفی محتویات جدیدی که در آینده قرار است منتشر شوند، حال ما شاهد آغاز به کار سازندگان در جهت رفع مشکلات خود بازی اصلی هستیم.

بازی Homefront: The Revolution از 17 مه است که برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان در دسترس می‌باشد.

استودیو دامباتسر از مشکلات اجرایی بازی نامبرده مخصوصا افت فریم شدید، کاملا مطلع است و مسئولین آن گفته‌اند که “وضعیت فعلی مد نظر آنها نبوده است”. در همین راستا اعلام شده که بهینه سازهای گوناگونی برای تمامی نسخه‌ها در دست تولید هستند.

تا زمانی که بهینه‌ ساز‌ها در دسترس قرار بگیرند، فعلا بازیکنان می‌توانند ست لباس‌های Punk و Anarchist و تکه‌های هشت عددی آنها را تهیه کنند. موارد نامبرده در بخش‌های Gear و Clothing در دسترس هستند.

دو بوستر Hail Mary هم در قسمت Consumables موجود هستند. با استفاده از آنها شما می‌توانید به صورت درجا از قابلیت احیا استفاده کنید.

از دیگر اخبار مرتبط با Homefront می‌توان به یادداشت کارگردان این عنوان در انتهای بازی اشاره کرد. برای مشاهده متن آن می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید