گسترش‌دهنده Blood & Wine قطعا پایان کار است

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷

استودیو خالق بازی موفق و محبوب The Witcher 3: Wild Hunt یعنی سی‌دی پراجکت رد، خیال همه را بابت حدس و گمان‌هایی مبنی بر اشتغال استدیو بر روی نسخه‌ای بعد از محتوای دانلودی Blood & Wine راحت کرد.

مارسین ایونسکی از بنیانگذاران این استدیو در مصاحبه با سایت یوروگیمر گفت:

من به شما اطمینان می‌دهم که ما در حال کار بر روی Witcher دیگری نیستیم. این پایان آن است. محتوای دانلودی Blood & Wine ختم آن است و بعد از آن Witcher دیگری در آینده‌ی نزدیک نخواهد بود -اگر Witcher دیگری وجود داشته باشد.

پیش از این استدیو پراجکت رد انتشار بازی جدیدی در اواخر سال را تایید کرده بود هرچند که جزئیات زیادی از این عنوان اعلام نشده وجود ندارد. بنا به گزارشاتی این عنوان گونه جدیدی از بازی‌ ویدئویی است که قبلاً توسط استدیو امتحان نشده بود.

این استدیو هم اکنون در حال توسعه Cyberpunk 2077 نیز می‌باشد که انتشار آن برای بازه‌ی بین 2017 تا 2021 در نظر گرفته شده است. به علاوه این استدیو برای انتشار بازی AAA نقش آفرینی دیگری در همان بازه برنامه‌ریزی می‌کند. بعضی بر این باورند که شاید بازی ذکر شده عنوان دیگری از بازی Witcher باشد. هرچند که گفته‌ی ایونسکی آب پاکی را روی دست رسانه‌ها ریخت.

کارگردان Witcher 3 آقای کُنراد توماشکِویچ، از «بازگشت به دنباله‌ی Witcher» بعد از اتمام پروژه Cyberpunk 2077 خبر داده بود.

توماشکِویچ گفته بود:
شخصاً امیدوارم روزی در آینده ما بیشتر کار کنیم چرا که من عاشق این زمینه هستیم و 12 سال بر روی بازی‌های Witcher کار کردم. اما فعلا نمی‌دانم چه تصمیمی گرفته می‌شود. هر استراتژی که استدیو در نظر بگیرد به زودی با ما در میان می‌گذارد.

محتوای دانلودی Blood and Wine در تاریخ یازده خرداد (31 مه) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این دومین بسته الحاقی پولی بعد از Hearts of Stone در اکتبر سال پیش است. Blood and Wine شامل چیزی بیش از 90 ماموریت جدید و 40 مکان جدید برای اکتشاف است. به طور کلی این محتوا چیزی در حدود 30 ساعت گیم پلی دارد.

نسخه‌ی The Witcher 3: Wild Hunt  بیش از ده میلیون نسخه به فروشگاه‌ها ارسال داشته است. همچنین فیلم سینمایی با مضمون Witcher توسط تولیدکنندگان the Mummy در دست ساخت است اما ظاهراً استدیو پراجکت رد در این ساخت دخیل نیست. بنظر می‌رسد زمان انتشار فیلم در سال 2017 باشد هرچند که اطلاعات دقیق از بازیگران، کارگردان و داستان این فیلم در دست نیست.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید