Homefront: The Revolution – یادداشتی ناراحت کننده از مراحل ساخت بازی

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
عرضه بازی Homefront: The Revolution تا سال 2016 تاخیر خورد

بازی Homefront: The Revolution بالاخره پس از دردسرهای فراوان در مراحل ساخت منتشر شده است. این تاخیرها و اتفاقات گوناگونی که رخ دادند، تاثیر خود را گذاشته‌اند و از نظرات منتقدین هم کاملا واضح است. با این حال سازندگان منکر وجود مشکلات نمی‌شوند و حتی آنها را درک می‌کنند.

هسیت زالا که به عنوان رئیس استودیو دامباستر شناخته می‌شود، در انتهای بازی Homefront: The Revolution، یادداشتی را تحت عنوان “سخنی از طرف کارگردان بازی” قرار داده است.

ترجمه متن آن را در زیر مشاهده می‌کنید:

Homefront: The Revolution بیش از 4 سال است که در دست ساخت بود و همانطور که برخی از شما می‌دانید، مراحل کار همیشه روان نبوده‌اند. ریبوت‌های فراوان، به مشکل برخوردن ناشر اصلی، تغییر مالکیت استودیو سازنده … می‌توانم همینطور ادامه دهم. خوشبختانه با وجود تمام این مشکلات، مردم کلیدی ایمان خودشان را با این IP و توانایی ارائه یک بازی با کیفیت حفظ کردند و من می‌خواهم که مخصوصا از کلمنز کنتدراتیتز و هیو بینون به خاطر حمایت بی دریغشان قدردانی کنم که بدون آنها این بازی و استودیو وجود نداشت.

به آن دسته از اعضای تیم که تا انتهای کار آمدند درود میفرستم. اینکه چنین بازی با این حجم و پیچیدگی با تعداد کمی از افراد ساخته شود، دستاوردی بزرگ است. از آن دسته افرادی هم که در میان راه از دست دادیم تشکر می‌کنم و نام شما در قسمت تشکر ویژه نمایش داده خواهد شد.

در انتها خطاب به آن دست از شما که از بازی لذت برده‌اید قول می‌دهم که این تازه آغاز کار است!

تصویری از متن اشاره شده در انتهای بازی

اولین ناشر Homefront: The Revolution شرکت THQ بود که در سال 2012 ورشکست شد. پس از این اتفاقات، کرایتک حقوق بازی نامبرده را بدست آورد و یک سال بعد زمانی که خبر از مشکلات مالی کرایتک منتشر شد، Homefront دوباره فروخته شده و بدست دیپ سیلور افتاد که این مهم باعث به وجود آمدن یک استودیو جدید برای ادامه کار شد.

Homefront: The Revolution هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید