گزارش: نام گسترش‌دهنده بعدی Destiny لو رفت

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹

شوتر فضایی استودیوی بانجی یعنی Destiny قرار است گسترش‌دهنده دیگری دریافت کند و با توجه به یک‌سری موارد لو رفته به‌صورت آنلاین، نام آن Rise of Iron خواهد بود.

با توجه به گزارشات، یک تصویر به‌صورت آنلاین منتشر شد که نشان‌دهنده یکی از پوسترهای گسترش‌دهنده جدید Destiny است و نام آن را هم مشخص می‌کند. منابع ما مدعی هستند که دو منبع نزدیک به بانجی، صحت داشتن این پوستر را تایید کرده‌اند. خود تصویر به‌نظر می‌رسد که از یک ویدیو تهیه شده باشد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

Rise of Iron طبق گزارشات دارای یک روش جدید برای حمله خواهد بود و از هر دو بسته‌های الحاقی سال اول عرضه Destiny بزرگ‌تر است. شخصیت درون تصویر با خود یک چکش به‌همراه دارد که نشان می‌دهد یک سلاح جدید هم شامل محتویات این گسترش‌دهنده می‌شود. سایت گیم‌اسپات در حال برقراری ارتباط با اکتیویژن برای دریافت اطلاعات بیشتر است.

طی چند ماه گذشته، اکتیویژن اعلام کرد یک گسترش‌دهنده بزرگ برای Destiny قرار است در سال جاری منتشر شود. این خبر حین تایید شدن نسخه دوم این سری اعلام شد که در سال 2017 انتشار می‌یابد.

Destiny تاکنون سه گسترش‌دهنده دریافت کرده است که شامل The Dark Below ،House of Wolves و The Taken King می‌شود. بازی همچنین 30 میلیون کاربر فعال دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید