امتیازات Total War: Warhammer | تخیلی و فانتزی اما همچنان عمیق و استراتژیک

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵

تا انتشار اولین Total War فانتزی استودیو کریتیو اسمبلی زمان زیادی باقی نمانده است و ما امروز شاهد انتشار امتیازات بازی Total War: Warhammer از سوی منتقدین هستیم. برای مرور آنها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Total War: Warhammer اولین بازی از سری Total War قلمداد می‌شود که از نبردهای واقع گرایانه تاریخی فاصله گرفته و به سراغ محتویات فانتزی و افسانه‌ای رفته است. این بازی دارای 5 فرقه مختلف شامل Chaos ،Dwarfs ،Empire ،Greenskins و Vampire Counts است که بازیکنان می‌توانند از میان آنها، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند. فرقه دیگری هم با نام Bretonnia معرفی شده است که فقط در حالت اسکرمش (skirmish) قابل بازی می‌باشد. هر یک از این فرقه‌ها، شیوه آرایش جنگی و خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند که در نحوه شکل گیری نبرد‌ها تاثیر گذار خواهد بود.

Total War: Warhammer به صورت انحصاری برای رایانه های شخصی در ۲۴ مه (مصادف با ۴ خرداد) منتشر می شود. در ادامه شما شاهد امتیازات و نظرات منتقدین پیرامون بازی نامبرده هستید:

IGN Italia – 95

این یک بازی حماسی است.

Hobby Consolas – 94

IGN Spain – 92

Metro GameCentral – 90

عناصر فانتزی Warhammer به زیبایی Total War، با به ارمغان آوردن عنوان استراتژیکی عمیق، تاکتیکی و جذاب رنگ می‌دهند.

CGMagazine – 90

GamesRadar+ – 90

GameSpot – 90

این یک موفقیت در طراحی استراتژی همزمان و بهترین بازی در سری Total War است.

XGN – 90

Game Informer – 88

Total War: Warhammer بهترین بازی Total War است که من تجربه کرده‌ام و هواداران این سری بازی قطعا در اینجا برنده خواهند بود. آنهایی که بیشتر دنبال محتویات تاریخی هستند، با دیدن موارد فانتری اقراق شده نا امید خواهند شد اما در میان این همه جادو و آشوب، استراتژی بسیار خوب و زیادی قرار دارد.

IGN – 86

Total War: Warhammer سرشار از ایده‌های هیجان انگیز، شخصیت‌های فوق‌العاده و سیستم بسیار خوب واحدها و فرقه‌ها است.

PC Gamer – 86

Game Revolution – 70

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید