سازندگان The Witcher 3 تولد یک سالگی این عنوان را با انتشار یک عکس جشن گرفتند

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶

سی‌دی پراجکت‌رد عنوان The Witcher 3 را یک‌ سال گذشته در چنین روزی منتشر کرد. برای جشن گرفتن تولد یک‌ سالگی این بازی، سازندگان تصویری را انتشار دادند که در آن شخصیت‌ها و موجودات درون بازی به خوش‌گذرانی و داشتن اوقات خوب مشغول هستند.

گرالت، شخصیت اصلی و قهرمان سری Witcher، در میانه تصویر قرار دارد که یک نشان و لیوان را به مناسبت تولد یک‌سالگی Witcher 3 به بالا برده است. یک کیک با شمع بزرگ “1” برروی میز دیده می‌شود. شخصیت‌های دیگر مانند سیری، ینیفر، تریس و وزمیر هم دور یکدیگر جمع شده‌اند و به خوش‌گذارنی مشغول هستند. ظاهرا حتی کارت‌های Gwent هم برروی میز جای دارند.

طی یک سال گذشته، حدود 10 میلیون نسخه از The Witcher 3 منتشر شده است که به سی‌دی پراجکت‌رد کمک کرد تا سود خوبی را به‌دست آورد.

Hearts of Stone، اولین گسترش‌دهنده The Witcher 3، در 13 اکتبر 2015 (سه شنبه، 21 مهر 1394) منتشر شد. دومین محتوای اضافه بازی به نام Blood And Wine هم در 31 مه (11 خرداد) عرضه می‌شود. این محتوا شامل 90 ماموریت جدید و 40 منطقه تازه برای کشف و کاوش با خود به‌همراه دارد. علاوه بر این، Blood And Wine دارای 30 ساعت گیم‌پلی خواهد بود.

مدت زیادی برای تجربه یک بازی دیگر از سوی سی‌دی پراجت‌رد باقی نمانده چراکه یک بازی جدید دیگر هم پیش از پایان سال جاری انتشار خواهد یافت.

چیزی که جالب به‌نظر می‌رسد، این است که بازی جدید سی‌دی پراجت‌رد نوع جدیدی از فرمت بازی‌های ویدیویی خواهد بود که در گذشته برای این استودیو، ناشناخته بود.

سی‌دی پراجکت‌رد همچنین در حال کار برروی عنوان Cyberpunk 2077 است که در بین سال‌های 2017 الی 2021 منتشر می‌شود. برای ادامه سری The Witcher، سازندگان این موضوع را رد نمی‌کنند که شاید روزی به آن بازگردند و کارگردان The Witcher 3 به‌تازگی گفته به ساخت نسخه چهارم امید دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید