سونی ناشر نسخه پلی استیشن 4 عنوان Call of Duty: Infinite Warfare در ژاپن و آسیا خواهد بود

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶

شرکت سونی امروز رسما اعلام کرد که نسخه پلی استیشن 4 عنوان Call of Duty: Infinite Warfare را در کشور ژاپن و سایر کشورهای آسیایی منتشر خواهد کرد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

به نظر می رسد شرکت سونی ناشر نسخه پلی استیشن 4 عنوان Call of Duty: Infinite Warfare در ژاپن و آسیا خواهد بود و مسئولیت فروش و بازاریابی نسخه پلی استیشن 4 این عنوان را در این منطقه به عهده خواهد داشت. به گفته این شرکت، عنوان Call of Duty: Infinite Warfare در آسیا و اروپا به طور هم زمان و در تاریخ 4 نوامبر منتشر شده و نسخه آسیایی مشابه نسخه اروپایی بوده و شامل عنوان Call of Duty: Modern Warfare Remastered نیز خواهد بود. البته هنوز ناشر نسخه اکس باکس وان و رایانه های شخصی عنوان Call of Duty: Infinite Warfare در ژاپن و آسیا مشخص نشده است.

حتی در حالی که پیش فروش این عنوان از امروز در فروشگاه پلی استیشن و سایر فروشگاه ها از قبیل فروشگاه آمازون(نسخه Legacy و نسخه استاندارد) آغاز شده است، ولی این فروشگاه ها نیز فقط نسخه پلی استیشن 4 را برای پیش فروش قرار داده اند و فعلا اثری از نسخه اکس باکس وان و رایانه های شخصی عنوان Call of Duty: Infinite Warfare برای منطقه آسیا نیست. در هر صورت به زودی همه چیز مشخص می شود.

عنوان Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ ( ۱۴ آبان ۱۳۹۵) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. همچنین در کنار آن، نسخه بازسازی شده عنوان  Modern Warfare نیز عرضه می‌شود که تنها از طریق خرید سه نسخه ویژه Call of Duty: Infinite War با نام‌های Legacy ،Legacy Pro و Digital Deluxe در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید