کاهش میزان عرضه آیفون به علت مشکلات تامین قطعه!

بسیاری از کاربران و علاقمندان منتظرند تا نسل ششم اسمارت فون های اپل یا همان آیفون جدید رونمایی و سپس عرضه شود تا بتوانند این دستگاه را تهیه نمایند، اما به نظر می رسد که به اندازه کافی آیفون جدید (یا آیفون ۵) برای همه علاقمندان وجود نخواهد داشت، حداقل در ابتدای زمان عرضه آن. این موضوع توسط منابع تامین کننده قطعات این دستگاه و به گزارش Digitimes عنوان شده است.

مشکل تنها در مورد پنل های صفحه نمایش مورد استفاده در این اسمارت فون که از تکنولوژی In-Cell بهره می برند نیست که براساس شنیده ها شرکت های LG و شارپ با مشکلاتی در زمینه تولید آن در تابستان روبرو بوده اند، بلکه مشکلاتی هم در زمینه داک کانکتور جدید آن وجود دارد. ال جی دیروز اعلام کرد که مسائل و مشکلات مربوط به عملکرد صفحه نمایش حل شده است و تمام محموله آنها طبق برنامه ریزی ارسال خواهد شد.

فاکسکان هم ظاهرا مشکلاتی در تهیه منابع لازم برای برخی از قطعات که با داک کانکتور ۸ پینی جدید در ارتباط هستند دارد، داکی که شایعه شده از آن در نسل بعدی آیفون استفاده خواهد شد. این مشکل به همراه مشکل مربوط به صفحه نمایش می تواند میزان عرضه از آیفون جدید را از ۲۰ میلیون عدد به ۱۵ میلیون کاهش دهد، پس ممکن است بعضی از کاربران مجبور شوند تا مدت زمان بیشتری منتظر اسمارتفون جدید اپل بمانند.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید