سازنده عنوان Unravel برای انتشار بازی بعدی خود با الکترونیک‌آرتز به توافق رسید

احمدرضا کریم
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - 09:00

طبق اعلامیه امروز شرکت الکترونیک آرتز، این شرکت با توسعه‌دهنده بازی Unravel یعنی کولدوود اینتراکتیو یک تفاهم‌نامه‌ی همکاری برای انتشار نسخه‌ی بعدی امضا کرده‌اند.

 

در حال حاضر ما چیز زیادی در مورد بازی نمی‌دانیم، اما می‌توانید بیانیه‌ی رسمی را مشاهده کنید:

در اوایل سال، ما اولین نسخه Unravel را منتشر کردیم، یک بازی منحصر به فردِ فیزیکی-معمایی که قلب بسیاری از بازیکنان سراسر جهان را ربود. تیم فوق‌العاده کولدوود اینتراکتیو یارنی کوچک را به این دنیا آورد و از آن زمان تاکنون، محبت طرفداران به یارنی کوچک چه در دنیای بازی و در بیرون از آن بسیار خارق‌العاده بوده است.

در الکترونیک آرتز، ما عاشق کارکردن با گروه‌های توسعه‌دهنده خلاق و احساسی در داخل استدیو خودمان و همکارانمان هستیم. به همین دلیل است که من بسیار خوشحال هستم که اعلام کنم تفاهم‌نامه همکاری برای نسخه‌ی بعدی بازی با کولدوود صورت گرفته است.

در حال حاضر ما جزئیات زیادی برای به اشتراک گذاری نداریم اما به دنبال این موقعیت در زمان مناسب آن هستیم. ما بیش از این نمی‌توانستیم برای ادامه‌ی همکاری با مارتین سالین و تیم بی‌نظیر کولدوود مشتاق باشیم و اشتیاق ما برای جان بخشیدن به ماجراجویی بعدی آنها نیز بی حد و وصف است.

در بهمن ماه سال گذشته استدیوی کولدوود یک بازی فیزیکی معمایی با نام Unravel را توسعه داده بود که موجود پشمالویی به اسم یارنی شخصیت اصلی آن بود. این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شده بود.

 

 

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید