ساخت Pillars of Eternity II تایید شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۰

فرگس اوگهارت به عنوان مدیرعامل اجرایی استدیو آبزیدین اینترتینمنت، خبر ساخت دنباله‌ی بازی Pillars of Eternity را توسط تیمش تایید کرد. در مصاحبه‌ای که اوگهارت با سایت گیم‌پِرِشِر داشت؛ اذعان کرد که این استودیو ساخت سری دوم بازی Pillars of Eternity را شروع کرده است.

اوگهارت در مصاحبه‌اش اشاره کرد:

سری دوم بازی Pillars of Eternity معرفی نشده است، اما برای من بسیار احمقانه است که این کار را انجام ندهم، پس اگر کسی از من بپرسد: «آیا شما روی توسعه این بازی کار می‌کنید؟» من پاسخ خواهم داد: «بسیار خوب، اگر شما بودید این کار را انجام نمی‌دادید؟» سپس آنها می‌گویند: «پس شما باید توسعه را شروع کنید.» و من پاسخ خواهم داد: «حتماً!»

اوگهارت همچنین ادعا کرد که Pillars of Eternity II شاید کمپین کیک‌استارتر نیز داشته باشد، بخصوص که که کمپین اول آن بسیار موفق بود. اینطور به نظر می‌رسد که استدیو آبزیدین اینترتینمنت به دنبال این موضوع است و هنوز تصمیمش را مبنی بر اتکا  به کیک‌استاتر برای ارائه‌ی یک بازی RPG دیگر، قطعی نکرده است.

بدیهی است، همانطور که احتمالاً حدس زده‌اید، ساخت Pillars of Eternity II از اولویت‌های ماست. این مسئله چیزی است که ما بدنبال سرمایه‌گذاری روی آن هستیم. من فکر می‌کنم مردم متوجه شده‌اند که ما قولمان را یکبار عملی کردیم و امیدوارم بتوانیم برای بار دیگر اعتماد آنها را با Pillars of Eternity II جلب کنیم، چرا که نتیجه‌ی کسب اعتبارشان را یکبار دیدند.

در مجموع شنیدن خبر نسخه‌ی جدید Pillars of Eternity برای بسیاری از طرفداران، خبر بسیار هیجان‌انگیزی است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید