دومین نمایشگاه استانی بازی‌های رایانه‌ای فردا پایان می‌یابد

نمایشگاه استانی بازی‌های رایانه‌ای که بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای متولی برگزاری آن است، فردا پس از چهار روز برپایی در محل دائمی نمایشگاه‌های مشهد پایان می‌یابد.


به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این نمایشگاه که از اول شهریورماه جاری با حضور بیش از20 شرکت داخلی در محل دائمی نمایشگاه های مشهد آغاز شده بود، فردا به کار خود پایان می دهد.
در دومین نمایشگاه استانی بازی های رایانه ای فعالان صنعت بازی های رایانه ای کشورمان آخرین تولیدات خود را در معرض دید مخاطبان و علاقه مندان به سرگرمی های الکترونیک بویژه خانواده های مشهدی قرار دادند.
این نمایشگاه مورد اسقبال مسوولان شهر مشهد و علاقه مندان به بازی های رایانه ای قرار گرفت، که این امر نشان دهنده جایگاه این هنر صنعت در نظر مسوولان و مخاطبان گیم در این شهر است.
در حاشیه برگزاری این نمایشگاه شش کارگاه آموزشی با حضور استاد علی رافتی، متین ایزدی، سید مهدی دانشور و سید طه رسولی به مدت دو روز برای فعالان و علاقه مندان این عرصه برگزار شد.
جذابیت موضوع در عرصه گیم، علاقه مندی جوانان مشهدی به بازی های رایانه ای،نمایش جدیدترین و به روزترین تولیدات بازی های رایانه ای در کشور ،ایجاد فضای سرگرمی و نشاط با بهره گیری از بازی های رایانه ای را می توان از ویژگی های دومین نمایشگاه استانی بازی‌های رایانه‌ای عنوان کرد.
ترویج نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای ESRA ، نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی ، توسعه همکاری‌های بازی سازهای استانی در زمینه صنعت بازی‌های رایانه‌ای و ارتقاء سطح دانش فنی و تامین امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تولید در کشور،از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

دومین نمایشگاه استانی بازی‌های رایانه‌ای درقالب بخش های تولیدات، مسابقات، خانواده، بازی و سرگرمی ،کارگاه های تخصصی و فناوری ها برپا شده است.
معرفی نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ایESRA، ترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی‌های رایانه ای، آشنایی خانواده‌ها با بازی‌های رایانه‌ای، تبیین نقش بازی‌های رایانه‌ای در آموزش و… در بخش خانواده مورد بررسی قرار گرفت.
بازی های شبکه ای، بازی های کنسولی، فن‌آوری‌های جدید بازی های الکترونیکی، بازی های کابینی، دنیای بدون بازی های رایانه ای و… قسمت های مختلف بخش بازی و سرگرمی را تشکیل می دهند.
دومین نمایشگاه استانی بازی های رایانه ای در فضایی بالغ بر 3 هزار و پانصد متر مربع، اول تا چهارم شهریور ماه از ساعت 10 صبح الی 21 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برپاست.
بنیاد ملی بازی های رایانه ای تا کنون دو نمایشگاه استانی در مازندران و خراسان رضوی برپا کرده و برگزاری این رویداد را در دیگر نقاط کشور در دستور کار خود دارد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید