بهینه‌ساز Dark Souls 3 متقلبان را هدف قرار می‌دهد اما برای همه دردسرساز شده است

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹

بهینه‌ساز جدید بازی Dark Souls 3 جمعه منتشر خواهد شد؛ که به حساب جمع زیادی از متقلبان و هکرها خواهد رسید.

گاهی اوقات می‌شود از گذشت کرد اما معمولاً بیشترشان روی اعصاب هستند و فعالیت‌های غیرقانونی‌شان می‌تواند عامل محروم و جریمه شدن بازیکنان بی‌گناه از بازی باشد.

خوشبختانه استدیو فرام سافت‌ور تنها به مجازات‌ها و محرومیت‌ها بسنده نمی‌کند و قصد دارد هکرها را از منبع ریشه کن کند. باتوجه به پستی که در شبکه استیم گذاشته شد، آخرین به‌روز رسانی برای برطرف کردن مشکلات آنلاین که در زیر مشاهده می‌کنید طراحی شده است:

  • محتویات خود را اضافه کنید … بلافاصله به دنیای خودتان ارسال خواهید شد
  • به Firelink Shrine ارسال می‌شدید
  • در قالب حالت پیکر کامل اژدها تغییر خواهید کرد

اینکه توسعه دهنده در حال حل مشکلات پیش‌رو است، بسیار امیدوارکننده می‌باشد، اما شاید آنقدری که امید می‌رفته خوب عمل نکرده است؛ بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی گزارشاتی حاکی از عدم روانی فریم و گیرکردن‌ها منتشر کرده‌اند که هم در محیط مبارزات بازیکن علیه بازیکن (PvP) و و بازیکن علیه محیط (PvE) به چشم می‌خورد.

این در حالیست که طرفداران و اجتماع Dark Souls تلاش بر مسخره کردن این اشتباهات کرده‌اند درحالیکه استدیو سخت مشغول حل این مشکلات است.

تمسخر یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit در خصوص به‌روز رسانی جدید:

با معرفی به‌روز رسانی جدید، فرام سافت‌ور قدم درستی در راه مجازات کردن رفتارهای متقلبانه برداشته شده است در حالیکه با اجرای مکانیک‌ها و گیرهای کوچکی، اطمینان حاصل کرده است که بازی همچنان بعد از دریافت چندین بروزرسانی، حس تازه‌ای دارد که این مسئله دقیقا پاسخی به مشکلات مخاطبین اصلی می‌باشد.

با معرفی سیستم ریز گرکردن‌های جدید، درجه‌ی سختی در روند بازی PvE سخت‌تر شده است که الآن نه تنها لازم به دقت در حرکات دشمن هستید بلکه موقعی که فریم شما افت می‌کند باید آن را پیش‌بینی کنید! البته گیرکردن‌ها و متوقف‌ شدن‌ها سطح کیفی بازی‌های آنلاین را بهتر می‌کند -همانطوری که من مطمئن هستم با مکانیک جدید هیچ هکر و متقلبی دیگر سمت بازی نخواهد آمد!

به‌روزرسانی جدید Dark Souls تجربه‌ تازه‌ای از این بازی را به من معرفی کرده است که تحمل آن می‌توانم بگویم که بسیار سخت است.

کاربر یوتیوب با عنوان مَت دیمِن‌سول ویدئویی را بارگزاری کرده است با عنوان «تعطیلات آخر هفته‌ی من با به‌روزرسانی جدید Dark Souls» و ظاهراً نشان دهنده‌ی عمق فاجعه از دید کاربران و چیزیست که آنها تجربه می‌کنند.

بیایید امیدوار تغییر باشیم چرا که به‌روزرسانی‌ها آنقدر پایدار نخواهند بود. لازم به ذکر است باتوجه به خبر بالا اگر توسط رفتار فرد دیگری در بازی از آن محروم یا مجازات شده‌اید می‌توانید از اینجا روند شکایت خود را اعلام کنید.

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید