گیم‌پلی بهترین بخش Battlefield 1 خواهد بود | نبود سفر در زمان

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۴

دنی برلین به عنوان طراح ارشد Battlefield 1، طی روزهای گذشته اطلاعات بسیار جالبی از این عنوان به اشتراگ گذاشت. حال او می‌گوید دایس تمرکز اصلی خود را برروی گیم‌پلی می‌گذارد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

او در مصاحبه خود با سایت GamesBeat صحبت‌های بسیار زیادی داشت. از بخش چندنفره گرفته تا سلا‌ح‌ها و بخش داستانی بازی؛ این سایت همچنین از او چنین سوالی کرد:

من کنجکاو هستم که بدانم ایده جنگ جهانی اول از کجا پدید آمد. آیا در رابطه با این موضوع بحث‌های زیادی وجود داشت؟

برلین در پاسخ چنین گفت:

زمانی که تصمیم می‌گیریم نسخه جدیدی از Battlefield بسازیم، اول به گیم‌پلی نگاهی میندازیم. ما نیازمند به پشتیبانی ستون‌های اصلی Battlefield در بخش گیم‌پلی هستیم. تعداد زیادی در دایس وجود داشتند که طی مدت طولانی می‌خواستند به زمان جنگ جهانی اول بروند. دایس نیز چنین انتخابی کرد؛ این چیزی است که قصد داریم آن را انجام دهیم.

او در ادامه گفت:

در Battlefield 1 فرصت زیادی برای ساخت یک گیم‌پلی عالی به‌همراه تعداد زیادی از وسایل نقلیه و سلاح‌ها وجود دارد. یک تصور غلط در ذهن مردم رایج است که سربازها در آن زمان فقط از سلاح‌های تک‌تیر استفاده می‌کردند و این درست نیست. هر چیزی که در تریلر مشاهده کردید، سلاح‌های واقعی‌ بودند که سربازان در جنگ جهانی اول آن‌ها را مورد استفاده قرار می‌دادند. شات‌گان، هفت‌تیر، تفنگ‌های خودکار، همه‌چیز! دنیای جنگ‌جهانی اول همچنین بسیار غنی است که مناطق زیادی در بر دارد. فقط اروپا نیست و در همه‌جا، از جمله کوه‌های آلپ ایتالیا، صحراها، جبهه غربی و کشورهای عربی هم در Battlefield 1 جای خواهند داشت.

وی همچنین گفت در Battlefield 1 خبری از سفر در زمان نخواهد بود؛ مثلا شما یک مرحله را در جنگ‌های امروزی نمی‌گذرانید و مرحله بعد را در جنگ جهانی اول!

سایت گیم‌اسپات در مصاحبه خود با لارس گوستاوسون، مدیر طراحی Battlefield 1، در رابطه با زپلین پرسید که آیا در بازی می‌توان آن را کنترل کرد یا خیر و لارس در پاسخ چنین گفت:

پاسخ به این سوال فعلا مشکل است.

گیم‌اسپات در ادامه صحبت‌های خود گفت که آیا او هنوز جواب درست را نمی‌داند یا دلیل این حرف وی چیز دیگری بود؟ لارس در این رابطه می‌گوید:

نه، بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کنید مشکل است. در حال حاضر مناطق و زمینه‌های وجود دارد که بحث راجع به آن‌ها را آغاز کرده‌ایم و زمینه‌هایی هم وجود دارد که مدتی بعد در رابطه با آن‌ها صحبت خواهیم کرد اما همان‌طور که در تریلر معرفی هم دیدید، انواع زیادی از وسایل نقلیه در Battlefield 1 جای خواهند داشت. شما در تریلر، کشتی جنگی و چیزهای بسیار جالبی را مشاهده کردید؛ بنابراین در Battlefield 1 شاهد گیم‌پلی جدید و عالی‌ای خواهیم بود.

با این حال، او باز هم تایید نکرد که آیا زپلین هم در بازی قابل کنترل خواهد بود یا خیر اما وی گفت اطلاعات پیرامون این موضوع را برای زمانی دیگر ذخیره کرده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید