IP جدید یوبیسافت در E3 یا قبل از آن معرفی خواهد شد

اخبار ، اخبار بازی ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۶

IP جدید و مرموز یوبیسافت به‌زودی به‌طور رسمی معرفی خواهد شد. طی جلسه مالی یوبیسافت، مدیریت این شرکت اعلام کرد IP جدید در مراسم E3 یا زودتر معرفی خواهد شد. در ادامه با وبسایت خبری،‌ تحلیلی گیمفا همراه باشید.

مدیر امور مالی، آلان مارتینز گفت اطلاعات کامل این بازی در E3 منتشر خواهند شد. مدیر عامل این شرکت، ایو گیلومت اما سخنان مارتینز را قطع کرد و گفت شاید انتشار اطلاعات قبل از E3 صورت گیرد. نماینده یوبیساقت نیز از اعلام زمان عرضه بازی خودداری کرد.

طی روز سالیانه سرمایه‌گذاری یوبیسافت در فوریه، مارتینز اعلام کرد این بازی «مالتی‌پلیر محور» خواهد بود؛ اما از بخش تک‌نفره قدرتمندی نیز بهره خواهد برد.

این عنوان هر چه که باشد، برای انتشار در سال مالی ۲۰۱۶-۲۰۱۷ یوبیسافت که از شروع ۱ آوریل ۲۰۱۶ (۱۳ فروردین ۱۳۹۵) و در ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (۱۲ فروردین ۱۳۹۶) به پایان می‌رسد، برنامه‌ریزی شده است.

در کنار IP جدید، یوبیسافت قصد دارد فرانچایزی جدید را توسط بازی  For Honor (در سبک مبارزات با شمشیر) در سال مالی آینده عرضه کند. عناوین دیگری همچون عنوان مورد انتظار  South Park: The Fractured But Whole ،Ghost Recon Wildlands و عنوان مورد انتظار Watch Dogs 2 در این مدت عرضه خواهند شد.

همچنین در جریان این جلسه، یوبیسافت اعلام کرد تاریخ‌های بسیاری برای عرضه عناوین خود اعلام خواهد کرد.

 

12345678910(11 رای, میانگین آرا 8٫36 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید