دکه گیمفا| دانلود نسخه بریتانیایی مجله ماه ژوئن PC Gamer

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

با درودهای فراوان خدمت شما کاربران محترم گیمفا. با هفتمین شماره از جدیدترین آیتم سایت یعنی دکه گیمفا در خدمت شما سروران هستیم. در دکه گیمفا شما می‌توانید جدیدترین شماره از برترین مجله‌های خارجی جهان در زمینه بازی‌های ویدئویی از جمله: Edge ،Game Informer ،PlayStation، PC Gamer و Xbox  را با بهترین کیفیت دانلود کنید. اما امروز به سراغ جدیدترین شماره مجله PC Gamer UK خواهیم رفت. مجله ماه ماه ژوئن PC Gamer UK  . پس با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

مجله پی سی گیمر که دارای دو نسخه آمریکا و بریتانیا است، چنین تعریف می‌شود که:

پی‌ سی گیمر یک مجله بریتانیایی است که از سال ۱۹۹۳ چاپ شده و دربارۀ بازی‌ های پلتفرم رایانه های شخصی می‌ باشد. این مجله هر ماه و توسط شرکت فیوچر پی‌ ال‌ سی چاپ می‌شود. پی‌ سی گیمر در مناطق مختلف جهان یافت می‌شود اما نسخه‌های بریتانیایی و آمریکایی‌اش پرفروش‌ترین‌ها هستند. این مجله شامل اخبار صنعت بازی‌های ویدئویی، پیش‌ بررسی بازی‌های جدید، بررسی بازی‌های جدید و پرطرفدار و دیگر مسائل سخت‌افزاری و اصلاحات می‌شود.

کارو این ماه مجله PC GAMER UK متعلق به عنوان Dawn Of War III که چندی پیش معرفی شد.

نام و شماره مجله: PC Gamer UK – June 2016

تعداد صفحات: 132 صفحه

زبان مجله: انگلیسی

نوع فایل: PDF

حجم فایل: 49 مگابایت

لینک دانلود مجله

اما در این شماره از نسخه بریتانیایی مجله پی سی گیرم چه خواهیم داشت:

در بخش پیش نمایش عناوینی چون Tyranny، Frozen Synapse 2، Fractured Space، Zombie Night Terrors، Tokyo 42 و Sherlock Holmes حضور دارند. به‌صورت ویژه نیز در این شماره از مجله پی سی گیمر در چندین پرونده به بازی‌هایی مثل Dawn of War III و Mirror’s Edge Catalyst و … پرداخته شده است.

در بخش نقد و بررسی، ستونی پر از نام‌ها و عناوین مختلف وجود دارد. Dark Souls III، Adr1ft، Need for Speed، Quantum Break، enter the Gungeon، Fallout 4: Automatron، Hyper Light Drifter، Out of the Park Baseball 17، eVe: Valkyrie DLC REVIEW و everybody’s Gone to the Rapture از جمله عناوینی هستند که در بخش نقد و بررسی حضور دارند.

می‌رسیم به بخش سخت‌افزار این مجله که همگی از پرطرفدار و معروف بودن آن مطلع هستیم. در این بخش لیستی از انواع قطعات سخت‌افزاری به همراه قیمت و توضیخ کوتاه آورده شده‌اند. بررسی و معرفی 7 مانیتور برای بازیبازان به همراه پیشنهاد دادن چند سیستم برای مشاوره و خرید آن نیز آورده شده است.

دکه گیمفا| دانلود نسخه آمریکایی مجله ماه ژوئن PC Gamer

برای دریافت مجلات معتبر ماهانه، حتما به دسته‌بندی “دکه گیمفا” سر بزنید.

تا شماره بعدی دکه گیمفا، بدرود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید