سه بازی بزرگ کپکام در آوریل 2017 منتشر خواهند شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴

کپکام قصد دارد سه بازی بزرگ خود که هنوز معرفی نشده‌اند را در آوریل سال 2017 (فروردین الی اردیبهشت) منتشر کند. یکی از آن‌ها نسخه جدید Monster Hunter است و دو عنوان دیگر هم کاملا مرموز هستند. با این حال، ما در حال حاضر می‌دانیم که چه میزانی از فروش این عناوین انتظار می‌رود. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

همان‌طور که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، از بازی مرموز شماره یک انتظار می‌رود 4 میلیون نسخه فروش داشته باشد. این در حالی است که سازندگان از بازی مرموز شماره 2 و Monster Hunter انتظار فروش 2 میلیون نسخه‌ای دارند.

انتظار فروش 4 میلیون نسخه‌ای از بازی مرموز شماره یک حاکی از آن است که احتمالا نسخه جدیدی از یکی از سری‌های معروف کپکام در دست ساخت قرار دارد. کپکام در روز گذشته گفت Resident Evil Umbrella Corps حکم بازاریابی برای یک بازی با مقیاس بزرگ را دارد. این یعنی احتمالا ما شاهد انتشار Resident Evil 7 تا پایان سال جاری خواهیم بود.

کپکام تاریخ انتشار دقیقی را برای این عناوین مشخص نکرد. این شرکت فقط گفت انتظار می‌رود هر سه عنوان قبل از پایان سال مالی کپکام یعنی 31 مارس 2017 (جمعه 11 فروردین 1396) منتشر شوند.

اگر یکی از این عناوین قرار باشد که به‌زودی معرفی شود، احتمالا در E3 شاهد چنین چیزی خواهیم بود البته برخلاف ناشرانی مانند الکترونیک‌آترز، یوبی‌سافت و بتسدا، شرکت کپکام چیز خاصی را در این رویدادها نشان نمی‌دهد و کنفرانس مخصوص به خود را ندارد. با این حال، این بدان معنا نیست که ما شاهد هیچ اعلامیه مرتبط با عناوین کپکام در E3 2016 نخواهیم بود. در E3 2014، کپکام بسته الحاقی جدیدی را برای Dead Rising 3 در کنفرانس مایکروسافت معرفی کرد. یک سال بعد هم جزئیاتی از شخصیت‌های Street Fighter V و بتای این عنوان در کنفرانس سونی در E3 2015 به اشتراک گذاشته شد.

شما دوست دارید این سه عنوان معرفی نشده توسط کپکام، چه بازی‌هایی باشند؟ دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید