تریلر معرفی Infinite Warfare – رتبه پنجم در دیسلایک‌های یوتیوب و حذف شدن نظرات توسط اکتیویژن

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۰

به‌نظر می‌رسد اکتیویژن دیگر تحمل انتقادات و ترول‌هایی که از سوی تریلر معرفی Call Duty: Infinite Warfare دریافت می‌کند را ندارد. حدود ۹۰ درصد از نظرات به این علت که اکتیویژن مجددا از همان ایده فضا و آینده استفاده کرده است به مسخره کردن این عنوان می‌پردازند. از همین رو، اکیتیوژن تصمیم گرفته اینگونه نظرات را حذف کند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

اگر به بخش نظرات تریلر معرفی Call Duty: Infinite Warfare مراجعه کنید، می‌بینید که تعداد زیادی از کاربران به خاطر حذف شدن نظرات خود شکایت دارند. از نظر یکی از کاربران محبوب یوتیوب یعنی ErasableNinja می‌توان به عنوان یک مثال استفاده کرد؛ این نظر، ۱۵ بار حذف شد:

شما باید به تریلر Battlefield 1 دو میلیون‌بار دیسلایک دهید! D:

تریلر معرفی Call of Duty: Infinite Warfare همچنین رتبه پنجم را در بیشترین دیسلایک‌های یوتیوب کسب کرده است. تعداد دیسلایک‌ها دیگر به ۱.۳۱ میلیون رسیده و انتظار می‌رود در روزهای آینده حتی به ۲ میلیون هم افزایش پیدا کند.

این تریلر در حال حاضر درست یک رتبه از Gangnum Style پایین‌‌تر قرار داد که بیش از ۱.۵ میلیون دیسلایک دریافت کرده است. رتبه اول به یکی از موسیقی‌های Justin Bieber به نام  Baby تعلق دارد که ۶.۸ میلیون دیسلایک دارد. احتمال اینکه تریلر معرفی  Call of Duty: Infinite Warfare بتواند رکورد Gangnum Style را بشکند، بسیار زیاد است.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

اکتیویژن مدتی قبل در پاسخ به این دیسلایک‌ها گفت چنین چیزی را قبلا در Black Ops II مشاهده کرده بودیم اما این عنوان به یکی از پرفروش‌ترین‌های سری تبدیل شد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا بازی‌بازان سرانجام تصمیم گرفته‌اند در مقابل Call of Duty ایستادگی کنند؟ دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید