محتویات بتای آزاد Overwatch در زمان عرضه با نسخه اصلی تفاوتی ندارد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴

به‌نظر می‌رسد نسخه نهایی Overwatch تغییر چندانی نسبت نسخه بتا نخواهد کرد البته محتوای دانلودی زیادی برای بازی منتشر می‌شود. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

بتای فعلی Overwatch نشان‌دهنده محتویان نسخه نهایی این عنوان است. به غیر از رفع چندین باگ در نسخه بتا، انتظار تغییر زیادی را در نسخه نهایی این بازی نباید داشت.

این گزارش توسط جف کاپلان، کارگردان Overwatch منتشر شده است. او به‌تازگی محتویان نسخه بتای این عنوان را با نسخه نهایی مقایسه کرده و می‌گوید:

نسخه‌ای که در حال حاضر مشغول انجام آن هستید، چیزی است که در نسخه نهایی شاهد محتویان آن خواهید بود البته برخی از باگ‌ها رفع می‌شوند.

او همچنین در رابطه با محتویات دانلودی Overwatch گفت:

ما همچنین در حال کار برروی تعداد بسیار زیادی از ویژگی‌ها و محتویاتی که پس از عرضه بازی در دسترس قرار می‌گیرند. قرار است تابستان شگفت‌انگیزی باشد!

کاپلان همچنین گفت حالت رقابتی در نسخه بتای آزاد در دسترس قرار ندارد چراکه بلیزرد در حال اجرای بازخوردهایی است که از طریق بتای محدود دریافت کرده بود؛ حالت رقابتی همچنین در نسخه نهایی نیز وجود نخواهد داشت اما پس از مدت کوتاهی به بازی اضافه می‌شود.

Overwatch در تاریخ 24 مِه 2016 (برابر با 4 خرداد 1395) برروی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید