افتخاری دیگر برای گیمفا | برترین رسانه بازی کشور در سال 1394

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳

از قدیم گفته‌اند هر چه بکاری، برداشت خواهی کرد. هیچ‌گاه نتیجه تلاش و زحمت زیاد بر باد نخواهد رفت و همواره پاداش و نتیجه مثبت در انتظار کسی است که زحمت کشیده و تلاش کرده است. حال این مسئله می‌تواند در هر حوزه‌ای باشد و در حوزه مورد فعالیت و مورد علاقه ما که به مقوله بازی‌های رایانه‌ای می‌پردازد نیز همواره رسانه‌ای که بیشترین احترام را برای مخاطبانش قائل شود و سعی بر پوشش کامل تمام وقایع مربوط به این صنعت داشته باشد، به هر حال و در نهایت نتیجه این سخت‌کوشی را خواهد گرفت.

در حوزه بازی‌های رایانه‌ای در کشورمان رسانه‌های مختلفی حضور دارند که هر یک به نوبه خود سهمی در آگاه کردن هر چه بیشتر کاربران ایرانی از وقایع صنعت بازی‌های رایانه‌ای در دنیا را به عهده دارند. وبسایت گیمفا نیز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین رسانه‌های ایران در زمینه بازی‌های رایانه‌ای مدت‌هاست که فعالیت خود را آغاز کرده است و همواره به فکر پیشرفت و ازتقای سطح کیفی خود و احترام هر چه بیشتر به کاربران بوده است و در طول سال‌ها موفق شده است تا جایگاه خود را به عنوان برترین و محبو‌ترین رسانه گیم در ایران چه از لحاظ پوشش خبری و چه از نظر کیفیت محتوای مقالات تثبیت کند. اکنون این مسئله جنبه رسمی نیز به خود گرفته است و مجموعه گیمفا از کاربران فهیم آن گرفته تا تیم‌های مختلف سایت به عنوان برترین رسانه بازی‌های رایانه‌ای در کشور در سال گذشته معرفی شده‌اند.

یکی دوماه قبل و در اسفند ماه سال 1394 نخستین جشنواره ملی بازی های رایانه ای جوانان با حضور بسیاری از اساتید و مسئولان و فعالان صنعت بازی‌های رایانه‌ای در کشورمان از جمله مهندس لقمان شاورانی دبیر کل فدراسیون ورزش‌های الکترونیک آسیا، در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد و برترین‌های سال 1394 در آن انتخاب شدند و جوایزی نیز به برترین‌ها تعلق گرفت.

در بخش معرفی بهترین رسانه بازی های رایانه ای ایران، وبسایت محبوبمان یعنی گیمفا موفق شد تا جایزه برترین را به خود اختصاص دهد و بین تمامی رسانه های فعالی که در زمنیه بازی‌های رایانه‌ای فعالیت می‌کنند عنوان نخست را کسب کرد تا به مانند همیشه پرچمدار پوشش تمامی موراد مرتبط با صنعت بازی‌های رایانه‌ای در کشورمان باشد. در این جشنواره آقای امید حسین‌جان‌زاده به نمایندگی از گیمفا حضور داشتند و جایزه بهترین رسانه بازی های رایانه ای ایران را از داوران دریافت کردند. شما می‌توانید فیلم مربوط به کسب جایزه گیمفا توسط ایشان را در انتهای مطلب مشاهده کنید.

افتخار دیگری نیز که طی مدت اخیر برای تیم گیمفا به ثبت رسید، انتصاب همکار عزیزمان در گیمفا آقای امید حسین‌جان‌زاده به سمت “مشاور ارشد انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک کشور” بود که طی حکمی از سوی محمد کفاش یعقوبی، رئیس انجمن ورزش ها و بازی های الکترونیک فدراسیون انجمن های ورزشی صورت پذیرفت.

انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک زیر مجموعه فدراسیون انجمن‌های ورزشی است و از 4 بخش کمیته بازی‌های رایانه‌ای، کمیته بازی‌های کنسول ، کمیته ورزش‌های رادیوکنترل و کمیته رباتیک تشکیل شده و یکی وظایف اصلی آن سازمان‌دهی بازی‌بازان کشور است. از طرف تمامی تیم گیمفا به همکار عزیزمان آقای حسین‌جان‌زاده تبریک گفته و امیدوار هستیم تا شاهد پیشرفت و رشد روزافزون بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک در کشور عزیزمان باشیم.

 

این‌گونه بود که دو افتخار بزرگ برای تیم توانمندمان رقم خورد و خستگی یک سال زحمت و تلاش برای شما عزیزان را از تنمان درآورد. از پوشش زنده و دقیق تمامی نمایشگاه‌های دنیا مانند E3 گرفته تا پوشش جدیدترین خبرهای صنعت گیم بدون تاخیر و فاصله، نقدو بررسی و مقالات بازی‌های جدید و روز دنیا در کمترین زمان ممکن، مجله ویدئویی خانواده گیمفا، مجله دیجیتالی گیمفا در قالب PDF، سینماپلاس، مقالات جانبی و سرگرم‌کننده و … همه و همه در وبسایت گیمفا تنها به عشق و امید رضایت داشتن شما کاربران عزیز گیمفا انجام می‌شوند و این جایزه در اصل متعلق به شما کاربران فهیم گیمفاست که چه در زمان‌هایی که اشتباهاتی مرتکب شده ایم و در روزهای سخت و چه در زمان‌های خوب و همراه با ثبات گیمفا، همواره همراه ما بوده‌اید و بدون شما عزیزان گیمفایی در کار نخواهد بود. همچنین از عزیزانی که با فعالیتشان در مقاطعی از سال گذشته در کسب این جایزه سهیم هستند ولی دیگر در وبسایت گیمفا به دلایل مختلف حضور ندارند مثل حامد زاهدی عزیز و همچنین دوست عزیزم دانیال شیخی نیز تشکر و سپاس داشته باشیم.

جا دارد به عنوان سردبیر تحریریه وبسایت خبری-تحلیلی گیمفا از تک‌تک شما کاربران عزیز گیمفا که همیشه قوت قلب و نیروی به جلو برنده برای من و تیم گیمفا بوده‌اید تشکر و قدردانی کنم و به شخصه نیز از این که در یک سال گذشته که در گیمفا به شما خدمت کرده‌ام همواره چراغ راه و حامی وفادار و از همه مهم‌تر دوست و برادر من بوده اید از شما نهایت سپاس را دارم و در مقابل شما سر تعظیم فرود می‌آورم. حتی اگر بهترین نیز باشیم برای شما عزیزان باید بهتر از بهترین شویم و تمامی تلاش خود را انجام دهیم تا آن‌گونه که شایسته کاربران فهیم گیمفاست به شما خدمت کنیم. به امید موفقیت روزافزون گیمفا و جلب رضایت شما گیمفایی‌های با معرفت در سال جاری.

دانلود ویدئو

1
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید