تاریخ انتشار دومین دموی PES 2013 مشخص شد

PC ، PS3 ، Xbox 360 ، اخبار بازی ۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۶

چندی پیش تاریخ انتشار دومین دموی قابل بازی PES 2013 مشخص شد.

طبق شنیده ها،دومین دموی این بازی در تاریخ 28 August بر روی XBL و 29 August بر روی PSN قرار می گیرد. نسخه PC این دمو کمی دیرتر و در ماه سپتامبر در دسترس  قرار میگیرد و دارندگان PC باید اندکی برای تجربه ی دومین دموی این بازی صبر کنند.

Konami با منتشر کردن تاریخ انتشار این دمو در وب سایت خبری خود،از طرفدارانش نیز   به خاطر انتقال بازخوردهایی که نسبت به تجربه اولین دموی بازی داشته اند تشکر کرد و وعده بسته ای از بهبودها را برای دومین دموی بازی داد و اعلام کرد که دومین دموی این بازی بهبود هایی خواهد داشت.

به گفته ی شرکت سازنده ی بازی یعنی کونامی،این بهبود ها شامل  ایجاد تعادل بین خطوط دفاع و حمله،هدف گیری و خط سیر پاس ها، سرعت شوت زنی، حرکات سد راه توسط مدافعین و حتی هوش مصنوعی داور می شود.

هم چنین اعلام شده که این نسخه از دموی بازی شامل 11 تیم کاملاً دارای مجوز می شود و شما امکان این را دارید که هر بار وارد نسخه ی دموی بازی میشوید،یک بازی 10 دقیقه ای انجام دهید اما بقیه ی بازی ها 5 دقیقه ای خواهند بود.

هم چنین گفته شده که قبل از ورود به بازی ،شما شاهد نمایش ویژه ای خواهید بود.هم چنین طرفداران میتوانند قسمت کاملا متحول تمرین در این نسخه از دمو را تجربه کنند.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید