تماشا کنید: اولین تریلر از گیم پلی عنوان Space Hulk: Deathwing منتشر شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵

فوکِس هوم اینتِراَکتیو، ناشر عنوان Space Hulk: Deathwing، به تازگی اولین تریلر از گیم پلی عنوان تیراندازی اول شخص خود منتشر کرده است. این عنوان با موتور گرافیکی آنریل انجین ۴ ساخته شده و در سال ۲۰۱۶ منتشر می شود. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Space Hulk: Deathwing یک عنوان تیراندازی اول شخص است که با موتور قدرتمند آنریل انجین ۴ ساخته شده و استودیوی سیانید(Cyanide) با همکاری شرکت فرانسوی استروم آن استودیو(Streum on studio) وظیفه ساخت این عنوان را به عهده دارند. همچنین به گفته سازندگان، عنوان Space Hulk: Deathwing در دنیای Warhammer 40,000 جریان داشته و این همان عنوانی است که طرفداران قدیمی بازی Warhammer 40,000 سال ها منتظر آن بوده اند.

حال به تازکی فوکِس هوم اینتِراَکتیو، ناشر عنوان Space Hulk: Deathwing، اولین تریلر از گیم پلی عنوان تیراندازی اول شخص خود را منتشر کرده است و همان طور که در این تریلر نیز مشاهده می کنیم، این بازی شگفت انگیز است و مطمئنا اگر از طرفداران قدیمی عنوان Warhammer 40,000 باشید با مشاهده این تریلر، بی صبرانه انتظار تجربه این عنوان را می کشید. بیش از این شما را منتظر نگذاشته و به تماشای اولین تریلر از گیم پلی عنوان Space Hulk: Deathwing دعوت می کنم:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

عنوان Space Hulk: Deathwing در سال ۲۰۱۶ برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید