تماشا کنید: تریلر زمان عرضه Battleborn نشان‌دهنده قهرمانان این عنوان است

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹

شرکت توکی به‌تازگی تریلر زمان عرضه بازی Battleborn که عنوان جدید سازندگان Borderlands یعنی گیرباکس است را منتشر کرد. برای تماشای این تریلر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

تریلری که در ادامه تماشا می‌کنید، نشان‌دهنده چند شخصیتی که بازی‌بازان کنترل آن‌ها را به‌دست می‌آورند، مبارزات به‌همراه جزئیاتی از برخی از حالت‌هایی که در بازی وجود دارند است. در ادامه می‌توانید تریلر را تماشا کنید:

تماشای تریلر به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

Battleborn یک بازی بر اساس همکاری تیمی بوده که از سبک MOBA الهام گرفته است. در مجموع، 25 شخصیت قابل بازی خواهند بود که پنج تن از آن‌ها پس از عرضه این عنوان به بازی اضافه می‌شوند.

با توجه به آمار ارائه شده توسط توکی، بیش از 2 میلیون نفر نسخه بتای آزاد Battleborn را تجربه کرده‌اند. از 13 الی 18 آوریل (25 الی 30 فروردین)، 1.1 میلیون مسابقه در بخش چندنفره توسط بازی‌بازان انجام شده و بخش داستانی نیز 1.4 میلیون بار تجربه شده است.

بازی‌بازان نسخه بتا در زمان عرضه نسخه نهایی، سه عدد اسکین طلایی برای  SIC ،Benedict و Shayne & Aurox دریافت خواهند کرد. Battleborn در ۳ مه (مصادف با ۱۴ اردیبهشت) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و در اینجا می‌توانید سیستم مورد نیاز و جزئیات دیگری را کسب کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید