Forza 6- تاریخ شروع بتای آزاد و سیستم موردنیاز برای رایانه‌های شخصی مشخص شد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۶

مایکروسافت امروز اعلام کرد عنوان Forzs 6 Apex Edition، اولین بازی از سری Forza برای رایانه‌های شخصی، برای دستگاه‌‌های بهره‌مند از ویندوز ۱۰ در تاریخ ۵ مِه عرضه می‌شود. البته این تاریه برای شروع بتای آزاد بازیست و به عرضه رسمی بازی ارتباطی ندارد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

با استناد بر پستی که در وبسایت ایکس‌باکس وایر منتشر شد، ماکروسافت تاریخ شروع این بتا را گفته است. اگرچه این یک نسخه ناکامل از بازی است؛ ولی می‌تواند تجربه زیبا و باکیفیتی را ارائّه دهد که برروی انواع گوناگون رایانه‌های شخصی قابل اجراست.

در سراسر این نسخه بتا، توسعه دهنده بازی یعنی تِرن ۱۰ در میان انبوهی از انتخاب‌های انتخاب سخت‌افزار، سعی در افزایش قدرت Apex Edition دارد. قابلیت‌‌های همچون پشتیبانی از فرمان و توانایی غیرفعال ساختن Vsync در آینده به بتا اضافه خواهند شد. همچنین توسعه‌دهنده بازی احتمالا زمانی پس از انتشار بتای اولیه، قابلیت نمایش نرخ فریم بر ثانیه در بازی را به بتا اضافه کند.

سیستم‌ مورد نیاز و پیشنهادی این بازی را می‌توانید در عکس پایین مشاهده نمایید:

برای کسب اطلاعات بیشتر از Apex Edition می‌توانید به این پست جامع و کامل در وبسایت Forza مراجعه نمایید.

در کنار Apex Edition، نسخه‌ جدیدی از Forza معرفی و در مراسم E3 امسال به طور کامل آشکار خواهد شد. خودروی روی کاور این بازی «لامبورگینی سنتناریو» می‌باشد که هنوز در دنیای حقیقی عرضه نشده است. همچنین مایکروسافت تایید کرد تمام عناوین بعدی Forza علاوه بر ایکس‌باکس، برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهند شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید