شایعه: نسل جدید ایکس‌باکس وان از فوریه در دست تولید است

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹

اوایل این ماه، پرونده‌ای از کمیسیون ارتباطات فدرال فاش شد که نشان می‌داد مایکروسافت برنامه‌هایی برای نسخه‌ای جدید از ایکس‌باکس وان دارد. اطلاعات زیادی از نسخه جدید ایکس‌باکس وان منتشر نشده است؛ ولی پرونده فاش شده قاطعانه نشان می‌دهد کنسول جدید، از تراشه وای‌-فای جدید نیز بهره‌مند خواهد شد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

با استناد بر تصویری که کاربری با نام‌کاربری Microsoft信仰中心 در سرویس Weibo ارسال کرده است، نسخه جدید کنسول مایکروسافت از فوریه ۲۰۱۶ در دست ساخت بوده است. این کاربر گرازش داده است که احتمالا نسخه‌ای سفید رنگ از کنسول جدید وجود خواهد داشت که ترجمه نام آن، مارا به عبارت «نسل دوم ایکس‌باکس وان» می‌رساند.

کمی تأمل در تصویر بالا نشان می‌دهد نسل دوم کنسول مایکروسافت، یک سال پس از عرضه ایکس‌باکس وان، یعنی از سال ۲۰۱۴ برنامه‌ریزی شده است. وزن ۶۰۰ الی ۸۰۰ گرمی‌ آن با درنظر گرفتن وزن ۳.۱ کیلوگرمی ایکس‌باکس وان، کمی عجیب به‌نظر می‌رسد.

ظاهرا مایکروسافت برنامه‌های برای تولید ۴۰۰ هزار نسخه از کنسول جدید در هفته را درنظر دارد. این شرکت شایعات پیرامون کنسول جدید را تایید نکرده است. پرونده کمیسیون ارتباطات فدرال به معرفی این کنسول در تابستان اشاره دارد.

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید