تصاویری جدید از Dead Island Definitive Collection منتشر شد

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵

تصاویری که به تازگی از بازی Dead Island: Definitive Collection منتشر شده اند، نمایی از عناوین موجود را با گرافیک بهبود یافته بر روی کنسول های نسل هشتمی به نمایش در می آورند. برای تماشای آنها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Dead Island: Definitive Collection در تاریخ ۳۱ مه (مصادف با ۱۱ خرداد) برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان قرار است که با قیمت 19.99 دلار منتشر شود و دارای دو بازی اصلی یعنی Dead Island و Dead Island: Riptide به همراه یک عنوان جدید یعنی Dead Island: Retro Revenge است.

تصاویری که در انتهای مطلب مشاهده می کنید، ترکیبی از مناظر و گیم پلی هستند که همگی به عنوان Dead Island تعلق دارند. صحنه هایی که مشاهده می کنید همگی از جزیره Banoi هستند که یکی از مناطق بحران زده در سری Dead Island قلمداد می شود. این ارتقا گرافیکی که Riptide هم از آن بهره می برد، به واسطه نسخه جدید موتور استفاده شده درعناوین قبلی محقق شده است.

Dead Island: Definitive Collection فقط در بحث های گرافیکی نظیر افزایش کیفیت مدل شخصیت ها، بهبود رابط کاربری، سایه پردازی، نورپردازی و بافت ها نیست که بهبود یافته؛ شما می توانید حالت co-op را به صورت چهار نفره تجربه کنید و کنسول پلی استیشن 4 در این میان از قابلیت هایی همچون Remote-Play ،Share-Play، ضبط و نمایش زنده بازی نیز بهره می برند.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید