تماشا کنید: نگاهی به حالت چند نفره جدید عنوان Gears of War 4 با نام Escalation

۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲

روز گذشته و در جریان فینال مسابقات لیگ حرفه ای Gears of War، آقایان راد فرگوسن و جک فلینگ حالت جدید چند نفره ای برای این عنوان با نام Escalation  معرفی کرده و امروز یکی از کاربران سایت یوتیوب نیز تریلری از آن را منتشر کرده است که بخش هایی از گیم پلی این حالت چند نفره جدید را نمایش می دهد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

حالت چند نفره جدید عنوان Gears Of War 4 که Escalation نام دارد نسخه بهبود یافته و تکمیل شده حالت چند نفره Excution در نسخه های قبلی این عنوان است. هدف تیم سازنده پویایی نبردهای چند نفره آنلاین است و سازندگان حالت Escalation را به گونه ای در بخش چند نفره عنوان Gears Of war 4 طراحی و پیاده سازی کرده اند تا بخش چند نفره این عنوان یک بازی متفاوت نبست به بخش تک نفره جلوه نکند.

بگذارید ساده تر بگویم، Escalation یک تجربه کاملا رقابتی است برای آن دسته از کاربرانی که تشنه رقابت و مبارزه هستند. رقابت در قالب دو تیم 5 نفره آغاز می شود و هدف آن این است تا بازیکنان را وادار می کند تا استراتژی های عمیقی انتخاب کنند زیرا برای پیروزی در نبرد به این استراتژی ها نیاز خواهند داشت. هر نقشه دارای سه منطقه خواهد بود و هر تیمی که بتواند 3 منطقه را همزمان فتح( تسخیر) کند و برای چند ثانیه از آن محافظت کند، مهم نیست که چه امتیازی دارد؛ آن تیم برنده آن راند خواهد بود. بازیکنان در ابتدا فاقد هرگونه سلاح های قدرتی هستند و با پی شروی در بازی هر تیمی که راند های متوالی را باخته باشد، انتخاب می کند که چه سلاح هایی و در کجای نقشه وجود داشته باشد. بازیکنان می توانند سلاح های قدرتی را در مکانی در مرکز نقشه و یا در اطراف آن و نزدیکی محل Spawn قرار دهند. سلاح های قدرتی اصلی(سلاح اولیه و سلاح های قدرتمند) می توانند در مرکز نقشه و سلاح های ثانویه(حمایتی) فقط در دو طرف نقشه قرار گیرند. سلاح تک تیرانداز اما کمی عجیب و غریب است و می تواند در هر کجای نقشه قرار گیرد. اگر شما سلاح را وسط نقشه قرار دهید معمولا رقابت برای به دست آوردن سلاح ها بسیار سخت می شود اما اگر سلاح ها در اطراف نقشه قرار دهید به طور متوسط حتما هر تیم یک اسلحه را به دست می آورد.

هر راند دو ثانیه به زمان اسپاون شدن اضافه می شود. در ابتدا، زمان تایمر بسیار پایین تر از سایر حالت ها است و درواقع هر تیمی که بازکنان آن کشته شوند وقت بیشتری را به بازیکنان تیم رقیب می دهد تا مناطق نقشه را فتح کنند. در حالت Escalation میزان مهمات و تجهیزات برای همه تیم ها ثابت است و نقشه این حالت نیز دقیقه همان نقشه ای است که در سایر حالت ها نیز استفاده شده و فقط مناطق به آن اضافه شده اند.

همچنین در کنار این موارد، راد فرگوسن از حالت Spectator نیز رونمایی کرد و در این رابطه توضیحاتی ارائه داد. به وسیله این حالت شما می توانید دوربین بازی را راحت تر و بهتر تنظیم کنید.به علاوه به شما آمار مسابقه(رقابت) را نیز به شما نشان داده و به وسیله آن به راحتی می توانید در حالت تماشاچی بین بازیکنان جابجا شوید.

همچنین آقای فرگوسن به این نکته اشاره کرد که تیم سازنده عنوان Gears of War 4 پشتیبانی طولانی مدتی از این عنوان خواهند داشت و به طور مثال اگر نقص یا کمبودی در بازی اصلی وجود داشته و یا این که به هنگام انتشار محتوای مورد نظری را نداشته باشد به این معنی نیست که این محتوا هیچ وقت به عنوان Gears Of war 4 اضافه نخواهد شد بلکه تیم سازنده سعی می کند تا مدت های طولانی بعد از انتشار این عنوان به طور کامل از آن پستیبانی کرده و مشکلات و نواقص آن را برطرف سازد.

بیش از این شما را منتظر نگذاشته و به تماشای تریلر حالت چند نفره جدید عنوان Gears of War 4 با نام Escalation دعوت می کنم:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

همچنین تصاویری از نقشه حالت چند نفره جدید عنوان Gears of War 4 با نام Escalation نیز منتشر شده است که در این تصاویر علاوه بر مناطق هر نقشه، منویی را مشاهده می کنید که برای تیم بازنده ظاهر می شود و این تیم می تواند سلاح ها را در مکان های ذکر شده در نقشه مخفی کند. شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید