Yoshida: به فکر آینده هستیم

PS3 ، اخبار بازی ۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۲

اگر شما تا به حال پیگیر اخبار شرکت سونی بوده باشید،حتما میدانید که سونی شرکت   Gaikai را به قیمت 380 میلیون دلار خریداری کرده است.

خوب است بدانید که شرکت  Gaikai  عرضه کننده خدمات سرویس های ابری یا cloud-streaming است و به نظر میرسد که سونی با خریداری این شرکت و پیوستن این  شرکت به یکی از  زیرمجموعه های  سونی به نوعی چشم انداز آینده خود را برای حضور درعرصه بازی های کامپیوتری ترسیم کرده است.

Shuhei Yoshida رئیس استودیو های جهانی سونی عنوان کرده است:

ما برای رسیدن به اهداف خود بین PlayStation و Gaikai، کار خود را با افرادی حرفه ای و با استعداد در شرکت Gaikai شروع کرده ایم.ما برای همکاری با کسانی که پایه گذاران سرویس های ابری برای بازی ها بوده اند بسیار هیجان زده شده ایم.ما اطمینان داریم  در آینده و زمانی که اینترنت بسیار قوی تر و سریع تر از پیش در اکثر مناطق جهان شود (که امیدواریم در ایران هم همین گونه شود!) سرویس های ابری قابلیت دسترسی سریع به انواع محتوا ها بر روی تعداد زیادی از دستگاه ها را به مخاطبین خود خواهند داد.

یوشیدا در ادامه افزود:

برای رسیدن به این اهداف ، ما همکاری خود را با شرکت Gaikai گسترش می دهیم تا ببینیم چه چیز هایی موجب می شود تا عرضه محتوا ها بر روی دستگاه های هدف باعث افزایش حضور سرویس های ابری در خانواده PlayStation شود. در آینده در مورد برنامه های خود در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد و شما را بی اطلاع نخواهیم گذاشت.

آقای David Perry مدیر عامل شرکت Gaikai پس از ادغام این شرکت با سونی گفته است که این حرکت موجب ایجاد فرصت های جدیدی برای شرکت Gaikai خواهد شد که قبل از این ها  این امکان برایشان مهیا نبوده است و موجب افزایش حضور شرکت های سازنده و ناشران به منظور فعالیت در این عرصه خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید