نسخه‌ی PS3 مس افکت 2 از موتور مس افکت 3 استفاده می کند

۲۵ آذر ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۵

Bioware رسما در یک پادکست اعلام كرد كه نسخه‌ی PS3 بازی نقش آفرينی علمی-‌ تخيلی خود يعنی 2 Mass Effect ، از موتور جديدی كه شركت Bioware برای بازی Mass Effect 3 تدارك ديده،‌ استفاده خواهد كرد.

در آخرين قسمت پادكست بايووير،از Jesse Houston تهيه‌كننده‌ی نسخه‌ی‌PS3 بازی سوال شد كه چه مورد خاصی در نسخه‌ی PS3 بازی وجود خواهد داشت.
Houston اعلام كرد كه بازی از موتور ساخته شده توسط Bioware برای ME3 استفاده خواهد كرد. سازندگان تمامی محتوای ME2 را به موتور جديد منتقل كرده‌اند. او گفت: ” ما موتور را برای ME3 ساخته ايم، ولی از آن برای نسخه‌ی PS3 شماره‌ی دوم بازی نيز استفاده كرده‌ايم.
بنابراين ما محتويات،‌ داستان و در كل هرچيزی كه در ME2 وجود داشت را برداشتيم و در موتور ME3 قرار داديم و اين در واقع چيزی است كه قصد عرضه‌ی‌ آن را داريم.”
هم‌چنين Houston دوباره بر مهم بودن PS3 برای فرنچايز Mass Effect تاييد كرد و اهميت آن را برابر با نسخه‌های PS3 و X360 قرار داد.
” PS3 اكنون يك بخش مهم برای فرنچايز ME می‌باشد و همپای نسخه‌های X360 و PC خود خواهد بود. هم‌چنين ME3 بر روی هر سه پلتفرم به طور همزمان منتشر خواهد شد. ”
هم چنين در راستای شايعاتی مبنی بر وجود بخش چندنفره در ME3 يك Moderator در انجمن‌های رسمی Bioware اعلام كرد كه بازی تك نفره خواهد بود. هرچند در اين زمينه، هنوز رسما خبری اعلام نشده است.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید