تماشا کنید: ویدیویی قدیمی از عنوان Tomb raider که احتمالا تا به حال ندیده اید

۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹

استودیوی کریستال داینامیک در بخشی از برنامه خود در نمایشگاه Pax East 2016 و به مناسبت بیست سالگی این فرانچایز، ویدیوی تبلیغاتی قدیمی از عنوان Tomb Raider III را به نمایش گذاشت. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی کریستا داینامیک، به تازگی در نمایشگاه Pax East 2016 و به مناسبت بیست سالگی فرانچایز Tomb Raider، ویدیوی تبلیغاتی قدیمی از عنوان Tomb Raider III که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد را به نمایش گذاشت. جالب است بدانید این ویدیو که The Trilogy نام دارد، تنها یک بار و در موزه تاریخ طبیعی لندن در سال ۱۹۹۸ به نمایش گذاشته شد و بعد از آن این نوار به طرز عجیبی گم شده تا این که اخیرا نوار بتا کم دیجیتالی آن به وسیله خانم جینی دی نوردوال، تهیه کننده آن، پیدا شده است. این ویدیو در سال ۱۹۹۸ به وسیله Silver Films و به تهیه کنندگی خانم جیمی دی نوردوال تهیه شده که در این ویدیو دو بازپرس(کارآگاه) را مشاهده می کنیم که یک گیمر را باز جویی می کنند و وی توضیح می دهد که چرا لارا کرافت برای وی شخصیت مهمی است. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

همچنین کریستال داینامیک در جریان PAX East 2016 اعلام کرد که به مناسبت ۲۰ سالگی فرانچایز Tom Raider، آلبوم موسیقی های( ورژن جدید موسیقی ها) سه نسخه اول این فرانچایز که به وسیله ناتان مک کری تنظیم شده است به علاوه کتابی با نام “۲۰ سال با Tomb Raider” حاوی تصاویر و طرح های هنری منتشر نشده از فرانچایز Tomb Raider همراه با مصاحبه با سازندگان و عوامل استودیوی کور دیزاین(این استودیو در سال ۲۰۰۶ تعطیل شد)، سازنده عنوان Tomb Raider III به زودی منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید