از محتوای جدید بازی Rainbow Six Siege رونمایی شد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۷

در طول مرحله نهایی مسابقات حرفه‌ای Rainbow Six Siege، یوبی‌سافت از Operation Dust Line، به‌روزرسان جدید این عنوان به‌همراه دو اپراتور تازه رونمایی کرد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

اولین اپراتور جدید که یک شخصیت مونث است، Valkyrie نام دارد و به عنوان یک مدافع وارد میدان می‌شود. اسلحه او یک شات‌گان به نام SPAS-12 خواهد بود و می‌تواند دوربین‌های چسبنده را به جاهای دلخواه متصل کند. این دوربین‌ها را می‌توان به هر سطحی چسباند و پس از آن هم این دوربین‌ها برای هر یک از یاران وی در دسترس قرار می‌گیرد.

Blackbeard، نام اپراتور بعدی است که یک سپر وصل شده برروی سلاح خود دارد. او یک مهاجم خواهد بود که از سلاح Desert Eagle هم استفاده می‌کند و تمام این‌ها باعث شده تا وی به عنوان یک فرد ایده‌آل وارد میدان شود.

دارندگان نسخه سیزن پس می‌توانند در 9 مه (دوشنبه 20 اردیبهشت) به این شخصیت‌ها دسترسی پیدا کنند. یوبی‌سافت گفت اپراتورهای جدید، بازی را به سوی خاورمیانه خواهند برد؛ این یعنی احتمالا نقشه‌های جدیدی هم منتشر می‌شوند اما هیچ جزئیات یا تصاویری از آن‌ها به اشتراک گذاشته نشد. همچنین هیچ تریلری هم به نمایش در نیامد اما به‌جای آن می‌توانید تصویری از دو اپراتور جدید را در ادامه مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید