تماشا کنید: نگاهی متفاوت به بخش چند نفره عنوان Gears of War 4

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۶

آزمایش بتای عنوان Gears Of War 4 به تازگی آغاز شده و حال استودیوی کوالیشن تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر نگاهی خواهیم داشت به  بخش چند نفره و همچنین پاداش های نسخه بتا عنوان Gears of War 4. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آزمایش بتای عنوان Gears Of War 4 به تازگی آغاز شده است و کاربرانی که Gears of War: Ultimate Edition را در پلتفرم های اکس باکس وان یا ویندوز ۱۰ بازی کرده باشند، قادر خواهند بود تا در بتای نسخه اکس باکس وان عنوان Gears Of War 4 شرکت کنند. سایر کاربران نیز در تاریخ ۲۵ آوریل ۲۰۱۶ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۵) به بتای عمومی این عنوان دسترسی خواهند داشت. در نسخه بتای Gears Of War 4، بازیکنان با رسیدن به سطح بیست، یک اسکین جدید با ظاهری قدیمی برای شخصیت Kait و پاداش های دیگر را دریافت خواهند کرد که جزییات کامل آن را می توانید در این جا مطالعه کنید.

با شروع نسخه بتای عنوان Gears Of War 4، تریلر های زیادی از جمله راهنمای بخش چند نفره و معرفی نقشه های بخش چند نفره این عنوان منتشر شد و حال به تازگی استودیوی کوالیشن، سازنده عنوان Gears Of War 4، تریلر رسمی جدید و متفاوتی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی بخش چند نفره و همچنین جوایز نسخه بتای عنوان Gears Of War 4. بیش از این شما را منتظر نگذاشته و به تماشای تریلر مورد نظر در قسمت پایین دعوت می کنم:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Gears Of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۲۰ مهر ۱۳۹۵) به صورت انحصاری برای کنسول اکس باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید