Ubisoft: میزان دزدی دیجیتالی 95% است.

۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۵

Yves Guillemot مدیر عامل یوبیسافت اعلام کرد تعداد کسانی که بازی های Free to Play را خریداری میکنند با تعداد کسانی که برای عنوان های PC هزینه میکنند، برابر است.

Guillemot همچنین اعلام کرد بازی های Free to Play راه حلی برای دزدی دیجیتالیست که 95% افراد به صورت غیر قانونی بازی میکنند.

وی در مصاحبه با GI.biz گفت :” ما میخواهیم بازار PC را توسعه ببخشیم و Free to Play بهترین راه حل برای انجام این کار است. به وسیله Free to Play ما میتوانیم در کشورهایی که قبلا روی انها  حساب نمی کردیم،  اکنون میتوانیم کسب درامد کنیم، جاهایی که بازی های ما را انجام میدادند اما ان را نمی خریدند. اکنون با Free to Play میتوانیم به مارک های خود اعتبار طولانی مدت ببخشیم.

در PC تنها 5 تا 7 % برای بازیهای  Free to Play هزینه میکنند که این مقدار با کسانی که بازی را میخرند برابر است یعنی حدود 95 تا 93 % دزدی دیجیتالی صورت میگرد. با این راه درامد ما در طولانی مدت بیشتر میشود و ما میتوانیم محتوای بیشتری را به ارمغان بیاوریم.”

اگرچه Guillemot  از بازیهای  Free to Play تعریف و تمجید کرد اما او هشدار داد که میتواند اینده دقیق این نباشد و کنسولهای جدید نیز از این قاعده مستثنا نیستند و باید در این بازار با احتیاط رقتار کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید