دیوید کیج:Beyond: Two Souls پیام های تاثیر گذاری خواهد داشت

PS3 ، اخبار بازی ، مصاحبه ۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۳

بازی Beyond: Two Souls در نمایشگاه E3 2012 توسط دیوید کیج سازنده ی عنوان پرسر و صدای باران شدید رونمایی شد.

اخیرا کارگردان و نویسنده ی این بازی یعنی آقای دیوید کیج مصاحبه ای را با سایت VG 247 داشته که در ادامه آن را خواهید خواند.

دیوید کیج گفته است با توجه به این که این بازی و طریقه فیلمبرداری و حرکات آن مانند یک فیلم است،میتوانید به مرتبط بودن سینما و صنعت بازی پی ببرید.

دیوید کیج در طی صحبتی که با این سایت در نمایشگاه گیمزکام 2012 داشته گفته است:

این عنوان قرار است به خاطر بازی توانمندانه و هوشمندانه الن پیچ ( Ellen Page)هنگام فیلمبرداری،پیامی قدرتمند را برای صنعت بازی و سینما (هالیوود) به همراه  داشته باشد.

اگر کارها به خوبی پیش برود و الن پیج بتواند به درستی و به همان خوبی که در سینما کار خود را انجام میدهد کارهای خود را انجام دهد،پیامی را به صنعت بازی سازی میدهد که این گونه است:نگاه کن!میشه بازی ها رو هم به شکل یک فیلم ساخت!

هم چنین این بازی برای هالییود این پیام را دارد:حالا یک محصول قابل احترام برای ما تولید شده است.اگر ما هم بتوانیم بازیگر با استعداد و توانمندی باشیم،حتما بازی هایی هم هستند که با ما فرصت درخشیدن در این عرصه را بدهند و بتونند تاثیری را که یک فیلم برمخاطبش میگذارد،بروی بازی کننده ها نیز یک بازی این عمل را انجام دهد.

در صنعت سینما،هنوز خیلی ها فکر میکنند که بازی فقط یک بازی است و درمورد تیر اندازی و سرگرمی است و به همین علت بازیگران هیچ علاقه ای به این عرصه ندارند.بازیگران نمیخواهند که در بازی فقط چهره شان مشخص باشد و در بازی به دیگران تیراندازی کنند.البته عده ای هم هستند که به بازی ها اهمیت میدهند،اما خیلی محتاطانه عمل میکنند.

Beyond کاری میکند که هالیوود رو به صنعت بازیسازی علاقه مند کنه .الن هم خیلی با حوصله و با اشتیاق داره روی این بازی فعالیت میکنه.

این بازی در سال 2013 به طور انحصاری برای PS3 منتشر خواهد شد.

 

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید