گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار عنوان Battlefleet Gothic: Armada منتشر شد

تریلر
تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار عنوان Battlefleet Gothic: Armada منتشر شد

عنوان Battlefleet Gothic: Armada امروز به طور انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر می شود و فوکِس هوم اینتِراَکتیو، ناشر این عنوان، تریلر هنگام انتشار آن را منتشر کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Battlefleet Gothic: Armada یک عنوان به سبک استراتژیک بی درنگ است که در سال ۲۰۱۵ رسما توسط فوکِس هوم اینتِراَکتیو معرفی شد. این عنوان با موتور قدرتمند آنریل انجین ۴ ساخته می شود و بازیکنان کنترل ناوگان های هوایی یکی از چهار فرقه بازی یعنی Imperium’s Imperial ،Chaos ،اُرک ها و اِلدرها را به عهده گرفته و در نبردهای فضایی روبروی یکدیگر قرار خواهند گرفت. همچنین در این عنوان امکان شخصی سازی سفینه های فضایی( از سلاح های سفینه گرفته تا سیستم ها، زیر سیستم هاو اعضای سفینه) نیز وجود دارد.

بعد از آزمایش بتای موفق عنوان Battlefleet Gothic: Armada، حال نوبت به انتشار آن برای رایانه های شخصی رسیده است. عنوان Battlefleet Gothic: Armada تا ساعاتی دیگر در شبکه استیم در دسترس خواهد بود و قبل از آن می توانید این عنوان را با 10 درصد تخفیف و با قیمت £26 پیش خرید کنید. حال به تازگی  فوکِس هوم اینتِراَکتیو، ناشر عنوان Battlefleet Gothic: Armada، تریلر هنگام انتشار این عنوان را منتشر کرده است که می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. ڊآشـــ عــرفـآڹ گفت:

    چه شود رو STEAM

    4Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت