تماشا کنید: تریلر جدید Street Fighter V منتشر شد| راهنمای شخصیت Alex

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲

کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، در ادامه معرفی شخصیت های این عنوان، به تازگی تریلر جدیدی منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Alex و با حرکات و مبارزات این شخصیت بیشتر آشنا خواهیم شد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Alex شخصیتی است قد بلند، با اندام ورزیده و موهای بلوند با هد بند و دوبنده قرمز که برای اولین بار شاهد حضور وی در عنوان Street Fighter III بوده ایم. Alex به مانند بسیاری از شخصیت های Street Fighter اعصاب درست و حسابی ندارد و فقط کاف است دوستان و آشنایان وی را ازذیت کرده و وی را عصبانی کنید؛ آن موقع است که Alex واقعا غیر قابل کنترل می شود و بهتر است که در این هنگام نزدیک وی نباشید زیرا حتما درس بسیار خوبی به شما خواهد داد و یک مشت و مال حسابی عایدتان می شود. فقط این نیست، Alex هنگامی که می خواهد به اطرافیان خود ثابت کند از آن ها بهترو قوی تر هست، از این هم خطر ناک تر و عصبانی تر می شود و تا به شما این موضوع را ثابت نکند دست بر نمی دارد. البته در کنار این خشونت، یک ظاهر آرام و مهربان هم دارد که معمولا فقط با اطرافیان خود مثل تام، مربی و دوست صمیمی اش و پاتریشیا دختر تام  یا با افرادی که برای آن ها احترام خاصی قائل است(به مانند شخصیت Ryu)، این گونه رفتار می کند.

مبارزات Alex را می توان ترکیبی از کشتی و کیک بوکسینگ دانست. یک از مشهورترین حرکات ویژه وی Power Bomb نام دارد که می توان ان را مشابه حرکت ویژه Flying Power Bomb شخصیت Zangief دانست. به وسیله این حرکت Alex، به حریف خود نزدیک شده دستان پرتوان خود را به دور حریف قفل می کند او را بلند کرده و با شدت و از ناحیه سر به زمین می کوباند. البته شدت ضربه و میزان آسیب بستگی به به نوع فشردن دکمه توسط بازیکن دارد. هرچه شما دکمه مشت زدن را محکم تر بفشارید، هم شدت ضربه بیشتر خواهد بود و هم آسیب بیشتری به حریف وارد می کند.

شخصیت Alex به وسیله به روز رسان ماه مارس به عنوان Street Fighter V اضافه شده است و حال کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، سعی دارد تا به مانند گذشته کاربران را با شخصیت های این عنوان و نحوه مبارزات آن ها بیشتر آشنا کند. به همین دلیل تریلر جدیدی از عنوان Street Fighter V منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Alex و با حرکات و مبارزات این شخصیت بیشتر آشنا خواهیم شد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Street Fighter V هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید