بازی جنگل لرزان بر روی شبکه استیم منتشر شد WOBBLY JUNGLE ON STEAM

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۸

به گزارش واحد روابط عمومی استودیو سورنا، بازی جنگل لرزان (Wobbly Jungle) امروز بر روی شبکه استیم منتشر شد، بازی جنگل لرزان به سبک ۲D platformer و با پشتیبانی کامل از کلیه دسته های بازی هم اکنون در اختیار کاربران سراسر جهان می باشد.

داستان: روزی سینا و مینا برای بوییدن گل های تازه به اطراف می روند و ناگهان شی عجیبی را مشاهده می کنند که باعث دزدیده شدن مینا می شود…

هدف: وظیفه بازیکن هدایت سینا از میان تمام معما ها و موانع پیشرو است که همگی دنیای زیبای آنها را با مشکلات جدی رو به رو کرده است. فریب هیچ چیزی را در دنیا نخورید، حتی آرامترین موجودات نیز ممکن است به دشمن شما تبدیل شوند، بهتر به هیچ چیزی اعتماد نکنید.

تمام موانع و تله ها، در مسیر سینا برای آزاد سازی مینا، متحد شده اند  و چالش های جدی برای او ایجاد خواهند کرد، همچنان در مراحل مختلف مشاهده خواهید کرد بازیکنان دیگر چطور در آن گرفتار شده اند.

قول آخرها:

در ادامه شما می توانید تریلر رسمی انتشار بازی را مشاهده نمایید:

بازی جنگل لرزان، دارای ۶۰ مرحله چالشی می باشد که در ۶ محیط مختلف طراحی شده اند.

بازی از تمام دسته های بازی (GamePad) پشتیبانی می کند و بهتر است برای کنترل دقیق تر بازی دسته بازی، آن را انجام دهید.

بازی جنگل لرزان دارای ۱۲ دست آورد (Achievement) می باشد که بدست آوردن آنها کار آسانی نخواهد بود.

اچیومنتها:

همچنین بازی دارای ۶ استیم کارت (Trading cards) است که می توانید آنها را بدست آورید.

بازی جنگل لرزان، هم اکنون از ۹ زبان پشتیبانی می کند، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی،اسپانیایی، روسی، ژاپنی و پارسی، نسخه پارسی در تابستان امسال بر روی شبکه دیجیتالیگیم آپ منتشر خواهد شد.

این بازی در اوایل تابستان بر روس شبکه PSN و برای کنسول پلی استیشن ۴ نیز منتشر خواهد شد، امیدواریم نسخه ایکس باکس وان نیز در ادامه عقد قرار و منتشر شود.

بازی هم اکنون در شبکه استیم با قیمت ۱۰ دلار در دسترس است، البته تا ۲۱ آوریل با تخفیف ۲۰ درصدی ارائه خواهد شد.

download wobbly jungle

 

استودیوسورنا از بازیکنان حرفه ای و بازیکنانی که می توانند از بازی کردن خود ویدئو بگیرند و منتشر کنند، دعوت می کند تا با تماس با استودیو سورنا نسخه رایگان از بازی را دریافت کنند تا بتوانند به راحتی ویدئو تولید نمایند.

لینکهای مفید:

سایت رسمی بازی جنگل لرزان – Wobbly Jungle

صفحه رسمی بازی در توییتر 

سایت رسمی استودیو سورنا

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید