گیفت کارت
گیفت کارت

Raiders of the Broken Planet – با جدیدترین عنوان از سوی سازندگان Castlevania آشنا شوید

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸

پس از یک سال اشاره های کوچک توسط استودیو مرکوری استیم که Castlevania: Lords of Shadow را در کارنامه خود دارد، ما شاهد معرفی بازی علمی-تخیلی ماجرایی Raiders of the Broken Planet هستیم. برای جزئیات بیشتر و تماشای اولین تصاویر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Raiders of the Broken Planet که برای رایانه های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر می شود، دارای گیم پلی چندنفره آنلاین ماجرایی است و وقایع آن در Lira Constellation جریان دارد.

بر روی سیاره نامبرده، ماده ای بسیار قدرتمند به نام Aleph وجود دارد که توانایی تقویت قابلیت های مختلفی را دارد. با کشف این ماده، سر و کله مجرمین از کهکشان های مختلف برای به چنگ آوردن آن پیدا می شود تا از این طریق کنترل کل جهان را در اختیار بگیرند.

در Raiders of the Broken Planet بازیکنان به دو گروه تقسیم می شوند و می توانند یا در برابر متجاوزین دفاع کنند یا به آنها محلق شوند. در این میان هر تیم برای قلبه بر دیگری از برنامه ریزی، دعواهای تن به تن و تیراندازی بهره می برد.

بازی نامبرده دارای یک بخش داستانی چند قسمتی هم است که به مرور عرضه می شود. سازندگان قول این را داده اند که قیمت های هر قسمت بسیار کم و جذاب خواهد بود.

انتشار Raiders of the Broken Planet توسط خود مرکوری استیم صورت خواهید گرفت و از طریق ارتباط نزدیک با بازیکنان سعی خواهد کرد تا آن را شکل بدهد.

بازی نامبرده بتاهای گوناگونی را دریافت خواهد کرد و هم اکنون هم شما می توانید برای یک بتا محدود ثبت نام کنید. تاریخ عرضه دقیق فعلا در دسترس نیست اما گفته شده که ما در سال میلادی جاری شاهد عرضه آن خواهیم بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید