Everybody’s Gone to the Rapture برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد | تصاویر 4K و تنظیمات

۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵

بازی Everybody’s Gone to the Rapture به‌تازگی پس از مدت‌ها عرضه برروی کنسول پلی‌استیشن 4، برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شد و در ادامه می‌توانید تصاویری از کیفیت 4k و تنظیمات گرافیکی و مهم آن را مشاهده کنید. با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

تصاویر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. برای اینکه به شما نشان داده شود که با کارت گرافیک GTX 980TI چه نرخ فریمی را می‌توان در رزولوشن 4k به‌دست آورد، از MSI Afterburner استفاده شده است.

تصاویر با رزولوشن 4k:

  

  

  

  

  

تنظیمات گرافیکی و مهم بازی:

  

 Sb7XIQt tk6JZsr

بازی Everybody’s Gone to the Rapture در 11 آگوست سال گذشته (20 مرداد 1394) برروی کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد. ساخت نسخه رایانه‌های شخصی آن یک ماه بعد آغاز یافت اما سازندگان موردی را تایید نکردند؛ سرانجام AMD اطلاعاتی را انتشار داد که طبق آن می‌توانست گفت که این عنوان برروی رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود. آن‌ها به‌روزرسانی پروفایل کراس‌فایر را برای Everybody’s Gone to the Rapture نیز در دسترس قرار دادند. مدتی بعد از این اتفاقات، سازندگان بالاخره تصمیم گرفتند که این بازی را برای رایانه‌های شخصی نیز تایید کنند. گفته شد که این نسخه تفاوت خاصی به جز در رزولوشن به‌دست آمده و نرخ فریم نداشته است. شما می‌توانید رزولوشن را تا 4k و فریم‌ریت را برروی 60 قرار دهید.

مدتی بعد، صفحه استیم این عنوان به‌روز شد و سیستم مورد نیاز آن نیز به چشم می‌خورد. با توجه به آن، دارندگان رایانه‌های شخصی برای تجربه این عنوان حداقل به ۴ گیگابایت رم، پردازنده چهار هسته‌ای امروزی و یک کارت گرافیک  NVIDIA GeForce GTX 560 Ti یا Radeon HD 6850 نیاز خواهند داشت. در اینجا می‌توانید حداقل و حداکثر سیستم مورد نیاز عنوان Everybody’s Gone to the Rapture را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید