تماشا کنید: تریلر و تصاویر جدیدی از عنوان Sherlock Holmes The Devil’s Daughter منتشر شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱

استودیوی فروگ‌ورس به‌تازگی تریلر جدیدی از گیم‌پلی عنوان Sherlock Holmes The Devil’s Daughter منتشر کرده است. این تریلر شخصیت‌های متفاوت و محیط‌های شبح‌وار و رمز آلود این عنوان را نشان می‌دهد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

البته در این تریلر یک مورد عجیبی دیده می‌شود. بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter در 27 مه (7 خرداد) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد اما در اواخر تریلر، تاریخ انتشار آن در 10 ژوئن (21 خرداد) ذکر شده است البته این تاخیر تنها مربوط به چند هفته می‌شود.

البته سایت رسمی بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter همچنان همان تاریخ از قبل تعیین شده یعنی 27 مه (7 خرداد) را نشان می‌دهد.

با این حال نمی‌توان احتمال رخ دادن یک اشتباه در این تریلر را تایید کرد. در ادامه می‌توانید تریلر و دو تصویر جدید را تماشا کنید:

تماشای آنلاین تریلر:

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

تصاویر:

 

این بازی در هر حال قرار است تا نزدیک به تاریخ رویداد E3 2016 منتشر شود که می‌تواند هیجان‌‌ها و توجه‌ها نسبت به این عنوان را کمتر کند. طی این مدت صحبت‌های زیادی پیرامون نادیده گرفته شدن و موفق نبودن Sherlock Holmes The Devil’s Daughter شده است.

بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter توسط استودیوی فروگ‌ورس ساخته خواهد شد؛ همان استودیویی که عنوان Sherlock Holmes: Crimes and Punishments را منتشر کرد. این توسعه‌دهنده همچنین در حال کار برروی یک پروژه متفاوت با نام The Sinking City است.

در هنگام معرفی بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter، اطلاعات و تصاویری هم از آن انتشار یافت. در این جزئیات گفته شد که پنج پرونده هیجان‌انگیز و گیج‌کننده در انتظار ما خواهند بود و گیم‌پلی بی‌سابقه و تجربه‌ای بی‌نظیر در انتظار ما است. شما می‌توانید جزئیات کامل و تصاویر را در اینجا مشاهده کنید.

اولین تریلر از Sherlock Holmes The Devil’s Daughter در سال گذشته منتشر شد. سازندگان در توضیحات رسمی خود در رابطه با آن گفتند که در این عنوان برای اولین بار قدرت شرلوک هلمز با احساسات به لرزه در خواهد آمد و او خود را در وسط نیروهای تاریکی، خانواده و عطش قدرت برای انتقام می‌یابد. شما می‌توانید این تریلر را در اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید