مزایای پیش خرید Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan مشخص شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۸

استودیو پلاتینیوم گیمز و اکتیویژن، سازنده و ناشر عنوان Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan به تازگی مزایایی که به پیش‌خرید کنندگان این بازی تعلق خواهد گرفت را معرفی و تصاویری جدید را نیز منتشر کردند. برای اطلاع از این مزایا و مشاهده تصاویر جدید بازی در ادامه با وبسایت تحلیلی خبری گیمفا همراه شوید.

کاربرانی که بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan را از فروشگاه گیم‌استاپ پیش‌خرید کنند، ۴ دست لباس Rock N’ Roll را برای Leonardo ،Raphae ،Donatello و Michelangelo دریافت خواهند کرد تا در بازی از این لباس‌های جدید استفاده کنند. بازی‌بازانی که این عنوان را از فروشگاه پلی‌استیشن، استیم و یا فروشگاه اکس‌باکس پیش‌خرید کنند نیز ۴ دست لباس سامورائی مخصوص را برای استفاده در بازی دریافت خواهند کرد.

این بازی اکشن سوم‌شخص به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به صورت همکاری آنلاین تا سقف ۴ نفر بازی را پیش ببرند و آن ها را در مقابل اعضای Foot Clan و همین‌طور شخصیت‌های منفی نام‌آشنای این سری مثل Shredder ،General Krang ،Kara ،Bebop ،Rocksteady ،Armaggon ،Wingnut و Slash قرار خواهد داد.

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۶ برابر با ۴ خرداد ۱۳۹۵ در آمریکای شمالی و در ۲۷ می (۷ خرداد) در اروپا منتشر خواهد شد. این بازی دارای هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی خواهد بود و پلتفرم‌های مقصد آن شامل پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، پی‌سی، اکس‌باکس‌وان و اکس‌باکس ۳۶۰ خواهند بود. در ادامه می‌توانید چند تصویر از لباس‌های یاد شده مخصوص پیش‌خرید‌کنندگان را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید