پیش دانلود بازی Dark Souls III در PSN آغاز شد | فضای مورد نیاز

۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۵

اگر شما مشتاق به به‌دست آوردن بازی Dark Souls III در روز اول عرضه آن هستید و آن را پیش‌خرید کرده‌اید، حال زمان آن رسیده تا اینترنت خود را برای پیش‌ دانلود این بازی آماده کنید. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

پیش‌ دانلود (Pre-Load) بازی هم‌اکنون در آمریکای شمالی آغاز شده و به 4.5 گیگابایت برای دانلود اولیه نیاز دارد. فضای مورد نیاز نسخه اصلی آن نیز 19.40 گیگابایت خواهد بود. همچنین پیش‌ دانلود این عنوان در قاره‌های دیگری مانند اروپا نیز طی چند ساعت گذشته، آغاز شده است.

نسخه ایکس‌باکس وان بازی Dark Souls III به 17.32 گیگابایت و نسخه رایانه‌های شخصی یا استیم آن نیز به 18.5 گیگابایت نیاز خواهد داشت. به‌طور کلی فضای مورد نیاز این بازی در پلی‌استیشن 4 از سایر پلتفرم‌ها بیشتر است.

از اخبار دیگر Dark Souls III می‌توان به انتشار تصاویر مقایسه‌ای بالاترین و پایین‌ترین کیفیت نسخه رایانه‌های شخصی اشاره کرد. شخصی توانسته این بازی را در کمتر از دو ساعت به پایان رساند. همچنین فردی موفق به شکست باس‌فایت اول این عنوان با ضربات مشت و پا شد.

عنوان Dark Souls III در ۱۲ آوریل ۲۰۱۶ (سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۹۵) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس‌ وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. چندی پیش نمرات این عنوان انتشار یافت که می‌توان گفت بازی موفقی بوده است. از اینجا نیز می‌توانید تریلر زمان انتشار Dark Souls III را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید