Yoshida از سونی :” ما به اینده اعتقاد داریم.”

اخبار بازی ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۵

Shuhei Yoshida رییس استدیو های جهانی سونی در گفتگو با Vg247 گفت که خرید Gaikai جز استراتژی های انها بوده و این اینده است.

پایه اصلی Gaikai به عنوان یک پلتفرم بازی است که در مرورگر اجرا میشود و این اخرین فناوری گسترده بکار رفته میباشد و سونی فکر میکند برای انها مناسب است. سونی این شرکت را در ماه July به مبلغ 380 میلیون دلار خرید.

Yoshida هفته گذشته در نمایشگاه گیمز کام شور و شوق سونی از انجام این معامله را اعلام کرد :” ما برنامه هایی را برای Play Station با Gaikai داریم و کارمان را با افراد با استعداد Gaikai شروع کردیم. ما بسیار هیجان انگیز هستیم با کسانی کار میکنیم که از پایه گذاران خدمات ابری هستند.

ما به اینده اعتقاد داریم. زمانی که اینترنت در اکثر نقاط جهان قدرتمندتر و سریعتر به وجود امد، بازی های ابری میتواند خدمات بسیار بزرگی را مانند دسترسی سریع و انی به انواع مختلف اطلاعات در انواع دستگاه ها، به مردم بدهد.

با این فرض، ما همکاری خود را با Gaikai ادامه میدهیم تا ببینیم چه محتوایی میتواند باعث افزایش محبوبیت خانواده Play Station در دستگاه های مختلف میشود. ما در اینده قادر خواهیم بود صحبت بیشتری در مورد ان انجام دهیم.”

پس از خرید این شرکت توسط سونی، اقای  David Perry مدیر عامل شرکت Gaikai گفت این ادغام باعث بازشدن درهایی بر روی ماست که قبلا وجود نداشته استو باعث جلب ناشران خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید