نمرات نسخه‌های نسل هشتمی Resident Evil 6 منتشر شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴

استودیوی کپکام مدتی است که به بازسازی بازی‌های خود در نسل هشتم روی آورده و چندی پیش اعلام کرد قصد دارد نسخه‌های چهارم تا ششم سری Resident Evil  را برروی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر کند. حال نمرات نسخه ششم آن انتشار یافتند که برای مشاهده آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با گیمفا همراه باشید.

تاکنون نقدهای زیادی منتشر نشده است اما بیشتر منتقدان مدعی هستند که بازی تفاوت چندانی با نسخه نسل هفتم خود ندارد. در صورت انتشار نمرات بیشتر، این پست به‌روزرسانی خواهد شد. در ادامه می‌توانید نمرات منتشر شده را مشاهده کنید:

LaPS4: 80

IGN Spain: 80

همان بازی که ما در چند سال گذشته برروی کنسول‌های نسل قبل بازی کردیم اما سازگار با سخت‌افزارهای امروزی به‌همراه تعداد زیادی محتوای جدید؛ شاید این نسخه، بهترین در سری نباشد اما لذت‌بخش است!

Hobby Consolas: 78

همان بازی که ما در ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 بازی کردیم اما به‌همراه گرافیک بهتر و تمام محتوا دانلودی؛ تمرکز بازی برروی بخش اکشن است.

Vandal Online: 75

به عنوان یک بازی، شما در حال حاضر می‌دانید که چه انتظاری باید از Resident Evil 6 داشته باشید. اگر شما از یک بازی که بیشتر برروی اکشن تمرکز کرده و فاقد هیچ‌گونه ترسی است لذت می‌برید، بنابراین Resident Evil 6 در واقع یک بازی جالب به‌همراه محتوای زیادی است و در این نسخه بازسازی شده حتی بهتر هم به‌نظر می‌رسد!

GamingBolt: 70

Metro GameCentral: 40

The Jimquisition: 30

متای نسخه پلی‌استیشن 4:

متای نسخه پلی‌استیشن 3:

متای نسخه ایکس‌باکس 360:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید