Saints Row IV در لیست پشتیبانی از نسل قبل قرار گرفت

۱۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۸

این هفته گنجینه پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت بسیار پربار ظاهر شد. پس از اضافه شدن Dead Space، امروز نوبت به (Saints Row 4 (IV رسید تا به این لیست بلند بالا افزوده شود. در ادامه با وبسایت خبری ، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

آقای لَری هرب معروف به Major Nelson، در حساب توئیتر خود اعلام کرد عنوانی که امروز قابلیت پشتیبانی از نسل قبل را به خود می‌بیند، بازی جهان‌باز Saints Row IV از محصولات شرکت وولیشن در سال ۲۰۱۳ میلادی است. این عنوان قبلا برای هردو کنسول نسل هشت سونی و مایکروسافت در قالب نسخه‌ای با نام دوباره منتخب پورت شده بود. همچنین عنوان مستقل Saints Row: Gat Out of Hell نیز برای سخت‌افزارهای نسل جدید منتشر شده بود.

اوایل هفته نیز عناوین Halo Wars ،SoulCalibur و The King of Fighters ’98 به این لیست افزوده شدند؛ همچنین Left 4 Dead و Dead Space نیز این هفته به این گنجیده افزوده شدند. هفته گذشته هم عناوینی چون Assassin’s Creed و Dark Souls به لیست پشتیبانی از نسل قبل افزوده شدند. این عناوین هنوز از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کنند ولی هرموقع برای این کار آماده شوند، قابل تجربه در ایکس‌باکس وان خواهند بود. همچنین می‌توانید لیست کامل را در این پست مشاهده نمایید؛ اگر عنوان موردعلاقه شما در این لیست موجود نیست، ناراحت نباشید؛ زیرا مایکروسافت در حال مذاکره با تمامی ناشران مهم برای افزودن بازی‌هایشان به این لیست است.

شایان ذکر است اخباری مبنی بر افزوده شدن یک فروشگاه مستقل برای قابلیت پشتیبانی از نسل قبل به کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • بچها گفتم اینو بزارم جالبه بدونین
  ((شاید در باره درآمد . Apple,Microsoft,Google فیسبوک و… شنیده اید, با این حال احتمالا نمی دانید که درآمد برخی از مشاغل در شرکت های بازی سازی مانند بلیزارد به چه میزان بالا و غیر قابل تصور است.به طور معمول یک مهندس نرم افزار کاملا معمولی (و البته با ویژگی های خاص که باعث استخدام در شرکت هایی به این وسعت شده است) در شرکت های بازی سازی چیزی حدود ۱۰۰ هزار دلار درآمد سالیانه دارد.این یعنی مبلغی تقریبا معادل ۳۵۰ میلیون تومان در سال!دقت کنید که این مبلغ برای یک برنامه نویس متوسط و حتی سطح پایین است.در سطح بالاتر مهندسان نرم افزار ارشد مبالغی مانند ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار درامد و مدیران ارشد این شرکت ها مبلغی معادل ۵۰۰ هزار دلار درآمد دارند که در مورد دوم معادل آن ۱ میلیارد و هفصد هزار تومن))
  منبع wowsource.ir
  ……..
  رفع اسپم
  هوا چه خوبه

  0
  0
 • MOANOFTHEMOON گفت:

  خب عید که تموم دیگه تا تابستون خبری از بازی نیست نظر من درم Really Pissed ورد saint row اینه که خیلی متفاوته یعنی مراحلش یکنواخت نیست

  0
  0