شایعه: GTA VI هم‌اکنون در دست توسعه است؛ «توکیو» مقصد بعدی سارقان

Mobin Ahmady
۷ فروردین ۱۳۹۵ - 15:52

چند ساعت پیش یکی از وب‌سایت‌های زیرمجموعه استودیوهای راک‌استار، یعنی وب‌سایت تِک‌ریدار، خبر از در دست توسعه بودن نسخه جدید سری بازی‌های Grand Theft Auto داد! هرچند مکانِ بازی هنوز توسط راک‌استار تایید نشده، اما تک‌ریدار ادعا می‌کند شهر توکیو مقصد بعدی این بازی است. با جزئیات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

از زمان انتشار سری بازی‌های GTA، این سری همواره سعی بر این داشته در داخل مرزهای آمریکا جریان داشته باشد اما به نظر می‌رسد قرار است این سنت شکسته شود و نسخه جدید این سری وارد شهری خارجی شود.

تک‌ریدار اعلام کرد که راک‌استار برای بردن این سری به توکیو کاملا مطمئن است؛ بدون شک بردن سری GTA به خارج از مرزهای ایالات متحده بسیار چالش بر انگیز خواهد بود.

هیو لانگلی از وب‌سایت تک‌ریدار می‌گوید:

ما از سوی منبعی خبردار شده‌ایم که راک‌استار در حال توسعه نسخه بعدی بازی GTA است و حتی مکان بعدی آن را نیز تعیین کرده است؛ نام نسخه بعدی Grand Theft Auto: Tokyo خواهد بود.

به گفته یک منبع نزدیک به راک‌استار، این کمپانی چند سال پیش برای ارزیابی پتانسیل شهر توکیو به این شهر سفر کرده است اما در نهایت به دلایلی که هیچ‌وقت ذکر نشدند، پروژه بردن این سری به توکیو لغو شد.

تک‌ریدار از برخی اتفاقاتِ ناگفته سخن گفت:

منبع ما گفته است که راک‌استار در ابتدا قصد داشته یک نسخه از بازی‌های GTA 3 و Vice City را در شهر توکیو بسازد اما طراحی جاده‌ها برای این کمپانی چالش بر انگیز بوده و این امر موجب لغو این پروژه شده است.

در دسامبر در سال ۲۰۰۳ تِیک-تو اینتراکتیو علایم تجاری بازی GTA: Tokyo و GTA: Bogota را ثبت کرده بود؛ تیک-تو همچنین به پروژه‌ای مرموز به نام Grand Theft Auto: Sin City اشاره کرده بود. این امر می‌تواند امکان صحت این خبر را بالا ببرد.

تک‌ریدار اضافه کرد:

منبع ما می‌گوید با گذشت زمان راک‌استار متوجه شده است که باید این سری را به خارج از آمریکا ببرد. او می‌گوید راک‌استار به خاطر این کار دچار مشکل خواهد شد.

تک‌ریدار در نهایت گفت که کار بر روی بازی GTA VI مدتی است آغاز شده است اما محل وقوع این بازی هنوز «رسما» تایید نشده است.

از نظر ما بردن این سری به خارج از مرزهای ایالات متحده می‌تواند کار ریسکی باشد که سرانجام آن مشخص نخواهد بود.

در انتها از شما دعوت می کنیم انتظارات گیمفا از بازی GTA VI را ببینید.

‌نظر شما در این مورد چیست؟

شادمن 3

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید