تصاویر احتمالی جدیدی از کنترلر کنسول نینتندو NX منتشر شد

۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲

حدس‌ و گمان‌ها در رابطه با کنسول نینتندو NX از زمانی که گفته شد قرار است جایگزین Wii U شود آغاز یافت. بزرگ‌ترین سوالی که در ذهن همگان به‌وجود آمد، این است که کنترلر این کنسول می‌تواند چگونه باشد. از زمان عرضه Wii، نینتندو باعث پیشرفت در تکنولوژی کنترلرها بود. معرفی کنترلرهای حرکتی و صفحه لمسی برروی کنترلرها این موضوع را ثابت می‌کند و به‌نظر می‌رسد این درصد پیشرفت با کنترلر نینتندو NX بالاتر هم خواهد رفت. تا به حال تعداد کمی موفق به دیدن کنترلر این کنسول شده‌اند و مدتی پیش هم تصاویری از کنترلر منتشر شد.

در حال حاضر ما تصاویر دیگری را مشاهده می‌کنیم که به‌نظر می‌رسد تصاویری که در گذشته منتشر شد را تایید می‌کنند که بسیار مشابه یکدیگر هستند اما تصاویر فعلی کیفیت بسیار بهتری دارند. به‌نظر می‌رسد اگر این کنترلر حقیقی کنسول نینتندو NX باشد ما شاهد یک کنترلر کوچک به‌همراه دو قطعه آنالوگ خواهیم بود. دکمه‌های دیگر احتمالا برروی صفحه نمایش قرار گرفته‌اند و لمسی هستند. بسیاری حدس می‌زنند که تکنولوژی به کار رفته طولی است که بازی‌باز می‌داند دکمه‌های برروی صفحه دقیقا در چه جایی قرار دارند.

 

گفته شده است کنسول نینتندو NX باعث از بین رفتن شکاف‌های میان کنسول‌های دستی و خانگی می‌شود؛ بنابراین می‌توان گفت احتمالا نینتندو NX یک کنسول قابل حمل مسبقل خواهد بود. به‌نظر می‌رسد بازتاب درون عکس مربوط به خارج از دفتر مدیر استودیوی یوبی‌سافت مسیو (Ubisoft Massive) است و این موضوع جزء شواهدی قرار دارد که ثابت می‌کند تصاویر بالا طرح اصلی کنترلر نینتندو NX خواهد بود البته اگر این‌طور باشد، نیتندو می‌تواند دردسر بزرگی برای یوبی‌سافت و شخصی که این تصاویر را منتشر کرده است پدید آورد.

با توجه به اینکه در حال نزدیک شدن به E3 2016 هستیم، انتظار داریم که اطلاعات رسمی و بیشتری از کنسول نینتندو NX منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید