فروش سریع و اتمام موجودی باندل انتشار پلی استیشن وی آر در همان دقایق ابتدایی

۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸

روز گذشته پیش فروش باندل انتشار پلی استیشن وی آر در دو فروشگاه آمازون آمریکا و وال مارت آغاز شد و هدست واقعیت مجازی سونی در همان دقایق ابتدایی فروش فوق العاده ای داشته است به طوری که درمدت بسیار کوتاهی موجودی این دستگاه به اتمام رسید. حال اگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که موفق به پیش خرید هدست واقعیت مجازی سونی نشده اید، می توانید باندل انتشار پلی استیشن وی آر را بار دیگر امروز از فروشگاه آمازون آمریکا پیش خرید کنید. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

خبرها حاکی از این است که باندل انتشار پلی استیشن وی آر در دو فروشگاه آمازون آمریکا و وال مارت فروش سریع و فوق العاده ای داشته است به طوری که فقط پنج دقیقه طول کشید تا موجودی باندل انتشار این دستگاه در فروشگاه آمازون آمریکا به اتمام برسد. موجودی این باندل در فروشگاه وال مارت نیز تنها بیست دقیقه پس از آغاز پیش فروش آن به پایان رسید. این در حالی است که تا این لحظه، باندل انتشار هدست واقعیت مجازی سونی در فروشگاه های GameStop ،Best Buy کماکان در دسترس بوده و با توجه به فروش سریع این باندل در دو فروشگاه آمازون و وال مارت، انتظار می رود به زودی موجودی آن در دو فروشگاه GameStop و Best Buy نیز به پایان برسد.

حال اگر دور اول پیش فروش هدست واقعیت مجازی سونی( باندل انتشار) را از دست داده و موفق به پیش خرید این دستگاه نشده اید، لازم نیست نگران باشید زیرا فروشگاه آمازون آمریکا در صفحه رسمی خود در شبکه های اجتماعی اعلام کرده است که پیش فروش باندل انتشار هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر بار دیگر از امروز در این فروشگاه در دسترس خواهد بود و این بار توصیه ما به شما این است که در همان دقایق ابتدایی نسبت به پیش خرید این دستگاه اقدام کنید:

خبرهای خوب! امروز تعداد بیشتری باندل پلی استیشن وی آر به دست ما می رسد. پیش فروش این باندل، بار دیگر از فردا(امروز) ساعت 2 بعد از ظهر( به وقت آمریکا) در دسترس خواهد بود!

هنوز مشخص نیست که آیا فروشگاه وال مارت و یا سایر فروشگاه ها در صورت اتمام موجودی، پیش فروش باندل انتشار هدست واقعیت مجازی سونی را دوباره از سر خواهند گرفت یا خیر. اما اگر به هر دلیلی موفق به پیش خرید این دستگاه نشوید، می توانید در تاریخ 29 مارس 2016(10 فروردین 1395) هدست واقعیت مجازی سونی را به تنهایی و با قیمت 399 دلار پیش خرید کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید