عنوان Titanfall در سرویس اوریجین اکسس در دسترس قرار گرفت

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵

عنوان محبوب و پرآوازه Titanfall برای مشترکین سرویس اوریجین اکسس در دسترس قرار گرفت. پی سی بازان می‌توانند با پرداخت ماهانه ۴.۹۹ دلار عضو این سرویس شوند و از بازی‌های رایگان استفاده نمایند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

دارندگان زایانه‌های شخصی و مشترکین اوریجین اکسس علاوه بر دسترسی به نسخه کامل و دلوکس بازی،‌ به بسته‌های توسعه‌دهنده بازی نیز دسترسی دارند؛ سیزن پس کامل و سه بسته توسعه‌دهنده نیز به اوریجین اکسس افزوده شدند. لازم به ذکر است عنوان شوتر مالتی‌پلیر محور Titanfall به عنوان آغازگر یک فرانچایز، در سال ۲۰۱۴ توسط استودیو ریسپَون تولید و الکترونیک آرتز آن را برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان منتشر کرد؛ همچنین نسخه مخصوص اکس‌باکس ۳۶۰ نیز یک سال بعد عرضه شد.

الکترونیک آرتز نیز پیش‌تز اعلام کرده بود برنامه‌ای برای انتشار Titanfall 2 در سال ۲۰۱۷ دارد و این عنوان، در انحصار اکس‌باکس وان نخواهد بود. همچنین تاکید الکترونیک آرتز بر بخش تک‌نفره قوی‌تر و جذاب‌تر است.

Titanfall هفدهمین عنوانی است که به اوریجین اکسس، سرویسی که الکترونیک آرتز اوایل سال میلادی جاری راه‌اندازی کرد، اضافه شده است. این سرویس در سال ۲۰۱۴ برای دارندگان اکس‌باکس وان با نام ای اِی اکسس (EA Access) راه‌اندازی شده بود و حالا، دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند با پرداخت ماهیانه ۴.۹۹ دلار مشترک این سرویس شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید