دو بازی جدید به لیست قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل اکس‌باکس‌ وان اضافه شد

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۴

به‌تازگی دو بازی جدید از کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ به قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبول اکس‌باکس وان اضافه شده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

مِیجور نِلسون اعلام کرد دو عنوان Dark Souls و Tekken Tag Tournament 2 به لیست اضافه شده‌اند البته استودیوی بندای نامکو در فوریه سال گذشته (اسفند ۹۴)، عنوان Dark Souls را برای این قابلیت ویژه کنسول اکس‌باکس وان تایید کرده بود.

این بازی‌ها در همان روزی که کنسول اکس‌باکس وان به‌روزرسان جدیدی دریافت کرد به لیست اضافه شدند. به‌روزرسانی که انتشار یافت شامل یک فروشگاه جدیدی می‌شود که شما می‌توانید در آن بازی‌های قابلیت پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس وان را جست‌وجو کرده و سپس خریداری کنید.

همان‌طور که در گذشته اعلام شد، تمام کسانی که نسخه دیجیتالی عنوان Dark Souls III را خریداری کرده باشند، بازی Dark Souls را به‌صورت رایگان دریافت خواهند کرد و می‌توانند از طریق قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل اکس‌باکس وان آن را تجربه کنند.

این دومین باری است که مایکروسافت در هفته جاری به لیست این قابلیت‌ عناوین جدیدی اضافه می‌کند. در این هفته اعلام شد که Assassins Creed و Dark Void هم به‌زودی به لیست اضافه می‌شوند اما مایکروسافت تاکنون تاریخ دقیقی برای عرضه آن‌ها مشخص نکرده است.

مایکروسافت اعلام کرده بود در حال بحت‌و‌گفتگو با تعداد عمده‌ای از ناشران و توسعه‌دهندگان برای اضافه کردن بازی‌ها به این برنامه است؛ بنابراین اگر بازی مورد علاقه شما همچنان اضافه نشده، می‌توانید امیدوار باشید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید