نسخه آزمایشی به روز رسان جدید Fallout 4 هفته آینده در دسترس خواهد بود

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵

بتثدا، سازنده و ناشر عنوان Fallout 4، در ماه فوریه اعلام کرد که به زودی به روزرسان جدیدی برای عنوان Fallout 4 منتشر می شود. به روز رسان جدید باعث افزایش درجه سختی بازی در حالت Survival mode می شود و به گفته بتزدا، نسخه آزمایشی این بسته الحاقی نیز هفته آینده از طریق استیم در دسترس خواهد بود. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بتثدا، سازنده و ناشر عنوان Fallout 4، به تازگی در صفحه رسمی این عنوان در شبکه های اجتماعی اعلام کرده است که کاربران رایانه های شخصی هفته آینده از طریق استیم به نسخه آزمایشی به روز رسان جدید این عنوان دسترسی خواهند داشت.

نسخه آزمایشی تغییرات جدید حالت Survival Mode عنوان Fallout 4 هفته آینده از طریق استیم در دسترس خواهد بود.

به گفته آقای تاد هاوارد، کارگردان عنوان Fallout 4، به روز رسان جدید این عنوان درجه سختی بازی در حالت Survival mode را متحول خواهد کرد و سبب تغییرات زیادی در بازی از جمله غذا، خواب، بیماری، خطر و … می شود:

ما تغییراتی را در بازی ایجاد خواهیم کرد که به وسیله آن شما با یک سری محدودیت ها در بازی روبرو خواهید شد. به طور مثال شما قادر نخواهید بود از قابلیت Fast Travel استفاده کرده و یا آزادانه در هر زمانی بازی را ذخیره کنید و بازی فقط در هنگام خواب به طور خودکار ذخیره می شود. ما همه این موارد را در بازی آزمایش و اعمال خواهیم کرد. این یک تجربه متفاوت است. افزایش سختی بازی به این دلیل نیست که ما فقط می خواستیم آن را چندین و چند برابر سخت تر کنیم، بلکه این بازی سخت تر می شود زیرا شما کارهای بیشتری در آن انجام می دهید. هدف ما این است که مبارزات در بازی دشوار تر شده و متفاوت به نظر برسند تا دیگر به مانند گذشته نتوان دشمنان را به سادگی از پای درآورد.

عنوان Fallout 4 هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید